Siekiantiems plėsti verslą – kvietimas pasinaudoti diasporos profesionalų konsultacijomis

2022-06-10
Siekiantiems plėsti verslą – kvietimas pasinaudoti diasporos profesionalų konsultacijomis

Lietuvos verslo konkurencingumo partnerė Inovacijų agentūra ir užsienio lietuvių profesionalų tinklas „Global Lithuanian Leaders“ kviečia lietuviškus verslus dalyvauti programoje „Verslo patarėjai“. Jos dalyviai gaus nemokamas konsultacijas iš tikslinių diasporos profesionalų dėl verslo plėtros užsienyje.

Dalyvauti programoje gali IT, baldų, sveikatos ir grožio industrijos, medicinos, biotechnologijų, gyvybės mokslų, lazerių, maisto ir gėrimų, inžinerijos ir kitų sektorių atstovai. Paraiškas iniciatyvos organizatoriai priima iki birželio 20 d. 12 val. čia.

„Daugiau nei 2 tūkst. lietuvių profesionalų visame pasaulyje vienijantis tinklas turi kontaktų, kuriais pasinaudojus verslo plėtra užsienyje gali tapti realybe. Verslo patarėjų programa – ilgus metus veikiantis ir pasiteisinęs įrankis plėsti pažinčių ratą, stiprinti savo kompetencijas ir pasisemti žinių iš vietos praktikų užsienio rinkose“, – sako Marija Šaraitė, „Global Lithuanian Leaders“ vadovė.

Kiekvienam programos dalyviui, tinkamai užpildžiusiam anketą, bus surandamas atitinkamos srities užsienyje gyvenantis lietuvis profesionalas, kuris pasidalins savo patirtimi ir patarimais, galinčiais padėti eksportuoti paslaugas ar produktus į norimas šalis. Programos organizatoriai įsipareigoja tikslinį kontaktą surasti per 45 dienas nuo anketos užpildymo.

„Verslo patarėjai“ programos nemokamos konsultacijos bus teikiamos dėl plėtros į prioritetines rinkas: Vokietiją, Prancūziją, Jungtinę Karalystę, Švediją, JAV, Izraelį, Nyderlandus, Norvegiją, Taivaną, Daniją, Suomiją, Singapūrą, Italiją, Šveicariją, Japoniją, Pietų Korėją, Belgiją, Airiją, JAE, Ukrainą, Ispaniją, Kanadą, Estiją ir Lenkiją.

Daugiau apie programą: https://lithuanianleaders.org/gll-business-advisors/

Apie „Global Lithuanian Leaders“

„Global Lithuanian Leaders“ tinklas 61 pasaulio valstybėje jungia 2000+ lietuvių profesionalų, kurie pasiruošę su jumis pasidalinti savo žiniomis ir vietos rinkos praktinėmis įžvalgomis. Dažniausiai tai nėra profesionalūs konsultantai, o tiesiog verslo žmonės, kurie turi patirties jus dominančioje rinkoje.

Toliau skaitykite

Pasaulio konkurencingumo indekse Lietuva pakilo į 29 poziciją
Pasaulio konkurencingumo indekse Lietuva pakilo į 29 poziciją
2022-06-15

Šveicarijos tarptautinio vadybos instituto IMD kasmet pristatomame pasaulio konkurencingumo indekse Lietuva atgavo aukščiausią iki šiol turėtą poziciją – rikiuojasi 29 vietoje tarp 63 šalių.

2022 m. pirmąjį ketvirtį Lietuvos prekių eksportas augo sparčiai, tačiau ateities rizikos išlieka padidėjusios
2022 m. pirmąjį ketvirtį Lietuvos prekių eksportas augo sparčiai, tačiau ateities rizikos išlieka padidėjusios
2022-05-10

Pirmąjį 2022 m. ketvirtį bendras Lietuvos prekių eksportas augo sparčiai. Lyginant su atitinkamu 2021 m. laikotarpiu eksportas padidėjo 30,5 proc. Nepaisant vasario pabaigoje prasidėjusių Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje ir po to sekusių ekonominių sankcijų šalims agresorėms eksporto augimas išliko spartus visus tris mėnesius. Sparčiausias jis buvo sausį – metinis augimas siekė 37,1 proc., vasarį – 20,7 proc., o kovo mėnesį  – 33,7 proc.