Skelbiama nauja atranka į Verslo konsultantų tinklą

2018-04-05
Skelbiama nauja atranka į Verslo konsultantų tinklą

Skubame pasidalinti puikiomis naujienomis! Šiandien startavo naujasis konsultantų atrankos į Verslo konsultantų tinklą kvietimas. Kviečiame teikti prašymus ir atrankos reikalavimų atitikimą pagrindžiančius dokumentus konsultuoti verslo pradžios ir plėtros, socialinio verslo, eksporto ir ekoinovacijų temomis. Kandidatų prašymų lauksime iki 2018 m. balandžio 23 d. 16 val.

Atranka

VKT sudarys atrinkti ir VšĮ „Versli Lietuva“ prižiūrimi konsultacijas smulkiam ir vidutiniam verslui suteikiantys fiziniai ir juridiniai asmenys, kur didžiulis dėmesys kreipiamas į jų kvalifikaciją, įgūdžius, patirtį. Norinčiam konsultuoti verslininkus, reikės teikti prašymą ir atrankos reikalavimų atitikimą pagrindžiančius dokumentus bei įveikti atranką. Speciali „Versli Lietuva“, Ūkio ministerijos ir verslo atstovų  komisija vertins pretenduojančiųjų konsultuoti tinkamumą šiam darbui. Visas atrinktų ir patvirtintų konsultantų sąrašas skelbiamas viešai.

Plačiau apie VKT skaitykite čia

Prašymas įtraukti į Verslo konsultantų tinklą konsultuoti ekoinovacijų tema (-omis)

Prašymas įtraukti į Verslo konsultantų tinklą konsultuoti eksporto tema (-omis)

Prašymas įtraukti į Verslo konsultantų tinklą konsultuoti socialinio verslo tema (-omis)

Prašymas įtraukti į Verslo konsultantų tinklą konsultuoti verslo pradžios ir plėtros tema (-omis)


Daugiau informacijos šia tema

Jurgita Šimanauskienė
Jurgita Šimanauskienė
Projektų vadovė

Verslo konsultantų tinklas | Nacionalinis mentorių tinklas


Toliau skaitykite

Lietuvoje jau pradėjo veikti ketvirtas bendradarbystės centras „Spiečius“
Lietuvoje jau pradėjo veikti ketvirtas bendradarbystės centras „Spiečius“
2018-09-07

„Versli Lietuva“ toliau plečia verslumo skatinimo paslaugų prieinamumą šalyje ir šią savaitę atidarė dar vieną bendradarbystės centrą „Spiečius“ Panevėžyje. Šiuo metu Lietuvoje jau veikia keturi nemokamos narystės bendradarbystės (angl. co-working space) centrai smulkiesiems verslininkams – Alytuje, Šiauliuose, Tauragėje ir Panevėžyje.

„Versli Lietuva“ – tarp lyderiaujančių organizacijų kontaktinių centrų
„Versli Lietuva“ – tarp lyderiaujančių organizacijų kontaktinių centrų
2018-07-25

„Versli Lietuva“ yra oficialus kontaktinis centras visiems norintiems pradėti verslą Lietuvoje, suteikiantis informaciją apie verslo steigimą, reikalavimus verslui bei kitą naudingą informaciją. Tokias funkcijas kitose ES šalyse atlieka panašios įstaigos, siekiančios skatinti verslumą. Siekiant užtikrinti šių centrų paslaugų kokybę, reguliariai yra įvertinama šių centrų veikla, o šiais metais Lietuva daugelyje sričių lyderiauja.