Startuoja „Verslios Lietuvos“ praktinių verslo e. mokymų platforma „Verslo e. gidas“

2021-12-17
Startuoja „Verslios Lietuvos“ praktinių verslo e. mokymų platforma „Verslo e. gidas“

Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva” pristato naują įrankį smulkiesiems ir vidutiniams verslininkams – praktinių verslo e. mokymų platformą „Verslo e. gidas“. Mokymų platformą sudaro teorinė medžiaga, interaktyvios praktinės užduotys bei verslui skirti įrankiai, o savo žiniomis čia dalinasi patyrę verslo konsultantai. E. platformoje visapusiškai sustiprinti verslumo žinias gali tiek savo pirmąjį verslą kuriantys, tiek jau verslo patirties sukaupę verslininkai. 

„Verslo e. gidas“ platforma sukurta remiantis specialiai Lietuvos verslo aplinkai parengtomis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) rekomendacijomis. Šioje  e. platformoje verslininkai ras tiek glaustą ir aiškią teorinę medžiagą apie esminius verslo kūrimo ir vystymo etapus, tiek interaktyvias praktines užduotis bei verslo įrankius.  

„Ši e. mokymų platforma sukurta siekiant atliepti verslo poreikius –  suteikti kokybišką bei patogų skaitmeninį įrankį verslui mokytis, padėti įgyti svarbiausių verslo kompetencijų ir žinių. Nuo šiol verslininkai visą reikalingiausią verslo kūrimui ir vystymui skirtą mokymų medžiagą ras vienoje „Verslo e. gidas“ platformoje, galės pasirinkti aktualiausias temas ir užduotis bei sau tinkamą mokymosi tempą ir laiką. O svarbiausia, jog šia platforma gali pasinaudoti kiekvienas, norintis sustiprinti savo verslo vystymo įgūdžius“, – kalba Inga Juozapavičienė, „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktorė. 

„Verslo e. gidas“ mokymų medžiagą sudaro septynios kiekvienam verslui aktualios temos: verslo pradžios klausimai, rinkodara ir pardavimai, finansų valdymas, strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, procesų architektūra ir valdymas, inovacijų valdymas bei žmogiškieji ištekliai. Mokymų medžiaga paremta naujausiomis ir populiariausiomis verslo metodikomis, papildyta schemomis, lentelėmis, sąvokų žodynu, čia gausu nuorodų į nemokamus internetinius verslo įrankius. Platformoje savo žiniomis video formatu dalinasi patyrę verslo konsultantai – Donatas Jonikas, startuolių rinkodaros konsultantas, Deividas Pagojus, „Business Finance“ vadovas bei Indrė Razbadauskaitė-Venskė, rinkodaros konsultantė, mentorė ir lektorė.  

„Ši mokymų platforma veikia kaip verslo simuliatorius – mokymų medžiagoje analizuojama vienos imitacinės įmonės verslo situacija. Dar tik pradedantys kurti verslus taip gali pereiti per visus jo kūrimo etapus ir paanalizuoti svarbiausius. Tuo tarpu labiau patyrę verslininkai pasisems žinių, kaip organizuoti verslo procesus, atras patogiausias verslo metodikas bei turės progą pasimokyti iš šios imitacinės įmonės klaidų ir jų nekartoti. O platformoje esančios praktinės užduotys, kurioms atlikti pateikiami šablonai, pavyzdžiai bei suteikiami atsakymai, leidžia užtvirtinti žinias ir savarankiškai pasitikrinti savo žinias“,   kalba I. Juozapavičienė.  

„Verslo e. gidas“ mokymai buvo parengti išanalizavus „Verslios Lietuvos” bendradarbystės centrų „Spiečius” narių – smulkiųjų regionų verslininkų – ir kitų smulkiųjų Lietuvos verslininkų profilius, identifikavus jiems dažniausiai kylančius klausimus bei iššūkius.   

Mokytis norintys verslininkai, visą „Verslo e. gidas“ mokymų programą pilnai pereis per maždaug 5-6 valandas. Verslininkai savo įgytas žinias galės pasitikrinti baigiamojo testo metu, o jį išlaikę gaus tai patvirtinantį pažymėjimą. „Verslo e. gidas“ mokymai verslininkams prieinami adresu: https://versloegidas.verslilietuva.lt/   

  

Toliau skaitykite

Startuolis „Whelp“ iškovojo geriausiojo titulą „Startup Fair“ startuolių konkurse „Pitch Battle“
Startuolis „Whelp“ iškovojo geriausiojo titulą „Startup Fair“ startuolių konkurse „Pitch Battle“
2022-05-27

Gegužės 26 d. įvyko ilgai lauktas ir įspūdingą startuolių bei investuotojų skaičių subūręs pagrindinis tarptautinis startuolių renginys Lietuvoje „Startup Fair. Connect 2022”, kurio metu dėl geriausiojo startuolio vardo varžėsi net 40 inovatyvių verslų. Po įtemptos „Pitch Battle“ kovos nugalėtoju tapo Azerbaidžane įkurtas ir dabar Lietuvoje veikiantis startuolis „Whelp“ – dirbtiniu intelektu pagrįsta klientų aptarnavimo platforma.

„Startup Fair. Connect 2022“ – šimtai galimybių gauti išsvajotą investiciją ir įnirtinga kova dėl geriausio startuolio vardo
„Startup Fair. Connect 2022“ – šimtai galimybių gauti išsvajotą investiciją ir įnirtinga kova dėl geriausio startuolio vardo
2022-05-26

Jau dešimtąjį kartą organizuojamas tarptautinis ir didžiausias Lietuvoje startuolių ekosistemos renginys „Startup Fair“ šiandien, gegužės 26 dieną, sugrįžta su trenksmu. Šiemet renginys po vienu stogu suburs dar gausesnį nei pernai dalyvių ratą, daugiau nei 150 investuotojų bei perspektyviausius Lietuvos ir užsienio startuolius, kurie, pristatydami savo idėjas, varžysis jau tradicija tapusiame „Startup Fair Pitch Battle“ konkurse. Renginyje visi norintys gali dalyvauti tiek gyvai , tiek prisijungti nuotoliniu būdu.