„Startup Fair. Connect 2022“ – šimtai galimybių gauti išsvajotą investiciją ir įnirtinga kova dėl geriausio startuolio vardo

2022-05-26
„Startup Fair. Connect 2022“ – šimtai galimybių gauti išsvajotą investiciją ir įnirtinga kova dėl geriausio startuolio vardo

Jau dešimtąjį kartą organizuojamas tarptautinis ir didžiausias Lietuvoje startuolių ekosistemos renginys „Startup Fair“ šiandien, gegužės 26 dieną, sugrįžta su trenksmu. Šiemet renginys po vienu stogu suburs dar gausesnį nei pernai dalyvių ratą, daugiau nei 150 investuotojų bei perspektyviausius Lietuvos ir užsienio startuolius, kurie, pristatydami savo idėjas, varžysis jau tradicija tapusiame „Startup Fair Pitch Battle“ konkurse. Renginyje visi norintys gali dalyvauti tiek gyvai , tiek prisijungti nuotoliniu būdu. 

Inovacijų agentūros (buvusios „Versli Lietuvos“) sparčios plėtros skyriaus „Startup Lithuania“ organizuojamo „Startup Fair. Connect 2022“  renginio tikslas – gyvai sujungti investuotojus, inovatyvi verslų kūrėjus ir darbuotojus, padėti jiems atnaujinti ar užmegzti naujus ryšius bei gauti finansavimą.  

„Kiekvienais metais mūsų šalies startuoliai skaičiuoja vis daugiau sėkmės  istorijų, o praėję metai buvo išties išskirtiniai: fiksavome rekordines investicijas, įspūdingai augo startuolių pardavimai ir eksportas. Šiais metais sulaukėme ir antrojo vienaragio. Mūsų tikslas – toliau auginti inovatyvius verslus ir iki 2030 m. turėti trigubai didesnę ir stipresnę startuolių ekosistemą. Džiaugiuosi, kad tokie renginiai suteikia progą mūsų startuoliams užmegzti naujų ryšių, o gal net sulaukti investicijų“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė. 

„Kiekvienais metais sulaukiame vis didesnio tiek startuolių, tiek ir investuotojų susidomėjimo renginiu, todėl labai džiaugiamės, kad šiais metais „Startup Fair“ jau gali vykti kur kas didesne apimti. Šis renginys – puiki proga visai startuolių ekosistemai susitikti gyvai, aptarti sėkmingus metus, investicijas ir iniciatyvas, pasidalinti patirtimi, pasisemti naujų idėjų ir tiesiog vertingai praleisti dieną bendraminčių ir partnerių apsuptyje“, – neabejoja „Startup Lithuania“ vadovė Roberta Rudokienė. 

Norintys dalyvauti renginyje kviečiami atvykti gyvai į „Kablys + Kultūra“ (Kauno g. 5, Vilnius) arba stebėti konferenciją nuotoliniu būdu čia: http://www.delfi.lt/a/90258733  

Perspektyviausi startuoliai rungsis tarpusavyje 

Šiemet norą dalyvauti tarptautinėje startuolių kovoje „Startup Fair Pitch Battle“ išreiškė rekordinis dalyvių skaičius – net 140 startuolių iš 28 pasaulio šalių – Lietuvos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinių Arabų Emyratų, Indijos, Taivano, Singapūro ir kitų. Komisijai atrinkus 40 perspektyviausių startuolių, šie savo verslo idėjas turės galimybę pristatyti renginio metu. 

„Startup Fair Pitch Battle“ konkurse besirungiantys startuoliai per 3 minutes turės pristatyti savo produktą ar paslaugą. Pristatymų laikui pasibaigus, vertinimo komisija atrinks geriausius dalyvius, kuriems bus suteikta teisė rungtis finaliniame etape. 

Šiemet „Startup Fair Pitch Battle“ laimėtojai dalinsis per 40 tūkst. eurų vertės prizus, kuriuos įsteigė „SME Finance“, „Cloudvisor“, „Httpool“, „Funderbeam“, „Triniti Jurex“, „Vinted“, „Tesonet“ ir „TechBBQ“. Na, o pagrindinį, 7500 eurų piniginį prizą suteiks didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma – „SME Finance“. 

Negalintys gyvai stebėti startuolių kovų, prisijungti gali čia: www.delfi.lt/a/90258735 

Renginys atveria galimybes ir startuoliams, ir investuotojams 

Kasmet šimtus dalyvių iš viso pasaulio pritraukiantis renginys suteikia galimybę  atnaujinti bei užmegzti naujus ryšius, pristatyti savo inovatyvią idėją ar verslą, gauti naudingų patarimų ar įžvalgų iš sėkmingų startuolių kūrėjų. Šis renginys – puiki galimybė apjungti investuotojų ir startuolių poreikius – vieniems sulaukti investicinių idėjų, kitiems – rasti finansavimo partnerį. 

Planuojama, kad „Startup Fair. Connect 2022“ apsilankys daugiau nei 150 investuotojų iš daugiau nei 60 rizikos kapitalo fondų, veikiančių 16-oje pasaulio šalių, taip pat – Lietuvos ir kaimyninių šalių verslo angelai. Renginio metu vyksiančios konferencijos metu bus pristatomos statuoliams aktualiausios temos: rinkos pokyčiai ir tendencijos, perspektyviausios sritys bei investuotojų poreikiai, startuolių kūrėjai dalinsis savo patirtimi, išmoktomis pamokomis ir įžvalgomis. Renginyje bus galima išgirsti daugiau nei 45 pranešėjus: sėkmingų startuolių ir vienaragių įkūrėjus, rizikos kapitalo atstovus bei kitų sričių profesionalus. 

„Startup Fair. Connect 2022“ ašis – tinklaveika: dalyviai turės galimybę vieni su kitais susitikti individualiuose susitikimuose, aptarti savo idėjas, lūkesčius ir ateities planus. Renginį ir jo metu užmegztas pažintis vainikuos vakarėlis, į kurį renginio organizatoriai kviečia drauge su pasauline investavimo ir prekybos platforma „Funderbeam“: https://bit.ly/39IpOhH  

Daugiau informacijos apie „Startup Fair. Connect 2022“ renginį ir startuolių konkursą „Pitch Battle“ galima rasti čia: http://www.startupfair.lt 

Toliau skaitykite

Lietuva toliau gerina verslo aplinką, startuoliai galės lengviau pritraukti investicijas
Lietuva toliau gerina verslo aplinką, startuoliai galės lengviau pritraukti investicijas
2022-06-22

Vyriausybė pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtiems Akcinių bendrovių įstatymo pakeitimams, kurie iš esmės pagerins sąlygas augančioms bendrovėms pritraukti investicijas, paskatins naudoti skaitmenines priemones priimant sprendimus bei užtikrins akcininkų, ypač smulkiųjų, galimybes pasinaudoti savo teisėmis.

Patvirtinta Inovacijų agentūros valdyba
Patvirtinta Inovacijų agentūros valdyba
2022-06-20

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ketverių metų kadencijai paskyrė naujosios Inovacijų agentūros valdybos narius. Valdybą sudarys 7 nariai:  3 – deleguotieji, 4 – nepriklausomi.