Tujų augintojams plėtoti verslą padeda mentorė

2015-12-09

Sutuoktinių Dianos ir Sauliaus Jazukevičių įkurta mažoji bendrija „Pašešupio medelynas“ užsiima smaragdinių tujų dauginimu, auginimu ir prekyba. Šakių rajone įsikūrę verslininkai tujas daugina patys ir parduoda augalus jau prisitaikiusius prie permainingų lietuviškų orų, todėl jie lengvai prigyja pasodinti į gruntą. Medelyno savininkai prisipažįsta, kad plėtojant verslą jiems kilo nemažai įvairių klausimų. Iš pradžių atsakymų verslininkai ieškojo internete, tačiau atradę Nacionalinį mentorių tinklą suprato – ši platforma leis sutaupyti laiko, o atsakymai bus tikslesni. Šakių rajono verslininkams verslą plėtoti padėjo mentorė iš Kėdainių.

„Labiausiai mus domino klausimai apie apyvartines lėšas, detalaus verslo plano ruošimas ateinantiems 5 metams. Įvertinti visas verslo rizikas, aptarti, kaip apsisaugoti nuo sezoniškumo, norėjome su labiau versle patyrusiais ekspertais.  Su mentore Žaneta Intaite Žilinskiene bendravimą pradėjome internetu, Nacionalinio mentorių tinklo platformoje, vėliau tęsėme telefonu. Mentorės patarimai sutaupė daug mūsų laiko, jį galėsime skirti tikslingam verslo plėtojimui“, – pasakojo D.Jazukevičienė.

Šiuo metu Nacionaliniame mentorių tinkle yra užsiregistravę daugiau nei 100 įvairių sričių mentorių. Verslininkų, kurie nori pasitarti su mentoriais – apie 230.  

Virtualią platformą – Nacionalinį mentorių tinklą VšĮ „Versli Lietuva“ sukūrė patyrusių ir pradedančiųjų verslininkų bendravimui bei patirties dalinimuisi. Sistema suteikia galimybę užsiregistravusiems vartotojams bendrauti privačiomis žinutėmis bei rezervuoti laiką mentorystės sesijai betarpiško susitikimo metu.

Daugiau informacijos apie Nacionalinį mentorių tinklą rasite čia: http://mentoriai.verslilietuva.lt/

Toliau skaitykite

V. Sinkevičius: Skaitmeninė ekonomika tampa Lietuvos vizitine kortele
V. Sinkevičius: Skaitmeninė ekonomika tampa Lietuvos vizitine kortele
2019-07-05

Vis didesnės dalies įmonių veikla tampa neatsiejama nuo naujausių technologijų, todėl teisinė aplinka, leidžianti eksperimentuoti su naujomis idėjomis, technologijomis ir verslo modeliais, turi tapti pagrindiniu skaitmeninio verslo skatinimo Europoje įrankiu, sako neformalioje ES Konkurencingumo taryboje Helsinkyje dalyvaujantis ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

Viešojo sektoriaus problemas spręs startuoliai: kuriama „GovTech Lab“
Viešojo sektoriaus problemas spręs startuoliai: kuriama „GovTech Lab“
2019-07-04

Lietuvoje netrukus pradės veikti „GovTech“ laboratorija, kuri padės spręsti viešojo sektoriaus problemas naudojant inovatyvius sprendimus. Ši Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva ne tik suteiks galimybę startuoliams išbandyti savo technologiją viešajame sektoriuje, bet ir padės ją komercializuoti.