Ukmergės verslininkai aktyviai naudojasi bendradarbystės centro „Spiečius“ paslaugomis

2021-08-12
Ukmergės verslininkai aktyviai naudojasi bendradarbystės centro „Spiečius“ paslaugomis

Verslūs ukmergiškiai buriasi miesto centre įsikūrusiame bendradarbystės centre „Spiečius“. Prie „Spiečiaus“ prisijungę nariai gali ne tik nemokamai naudotis darbo erdve, bet ir pilnu verslumo skatinimo paslaugų paketu – individualiomis verslo konsultacijomis, mentorystės programa, dalyvauti renginiuose ir įvairiuose verslumo įgūdžių mokymuose bei programose. „Spiečius“, kurį įkūrė verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“, Ukmergės verslininkų laukia adresu Kęstučio a. 2-2 / Vienuolyno g. 14-2. 

Nors Ukmergės bendradarbystės centre „Spiečius“ įrengtos 5 kompiuterizuotos darbo vietos, tačiau bendruomenę gali papildyti kur kas gausesnis būrys verslininkų.  

„Bendradarbystės centras „Spiečius“ yra daugiau nei nemokama darbo vieta. Čia verslininkai gauna visą reikiamą pagalbą, skirtą verslo auginimui ir plėtrai, randa atsakymus į jiems kylančius verslo vystymo klausimus. „Spiečiai“ yra pasiteisinusi verslumo skatinimo priemonė – šie centrai jau veikia 13-oje Lietuvos miestų. „Spiečiaus“ narių apklausa  atskleidė, kad bendradarbystės centro nariai labiausiai vertina čia organizuojamus renginius, verslo įgūdžių mokymus, o vieną dažniausių priežasčių, kodėl prisijungė prie „Spiečiaus“, įvardija verslo vystymo patirties ir verslo žinių stygių”, – teigia Inga Juozapavičienė, VšĮ „Versli Lietuva“ Verslumo departamento vadovė.  

Prie „Spiečiaus” prisijungusi Lina Baublienė, „Surink Lietuvą“ idėjos autorė ir projekto koordinatorė, pasidalino savo patirtimi „Spiečiuje“.  

„Teko girdėti apie kitus „Spiečius“ ir sėkmingą jų veiklą, todėl nieko nelaukusi papildžiau Ukmergės „Spiečiaus“ bendruomenę. Drauge su komanda jau pasinaudojome verslo konsultacijų galimybe, o taip pat labai džiaugiamės turėdami nuolatinę darbo vietą. Mūsų darbas dinamiškas, tenka nemažai keliauti, todėl anksčiau pastovios darbo vietos neturėjom, o tai išties pagerina mūsų darbo kokybę. Be to, nors narystė trunka tik kelis mėnesius, jau turime bendrų planų su vienu iš spietiečių. Tikiu, kad ateityje atrasime dar daugiau galimybių bendradarbiauti ir drauge sukurti naujų produktų bei paslaugų“, – pasakoja „Spiečiaus“ narė Lina. 

Nors „Spiečius” atidarytas prieš kelis mėnesius, Ukmergiškiai aktyviai naudojasi čia teikiamomis paslaugomis – centre suteikta 80 konsultacijų verslo pradžios ir plėtros klausimais. Ukmergės verslininkai dažniausiai teiraujasi apie verslo paramos galimybes, mokesčių sistemą, darbų saugos užtikrinimą, aktyviai konsultuojasi apie socialinio verslo kūrimo ir vystymo galimybes, o dar tik pradedantys kurti verslus – verslo steigimo ir registravimo klausimais.  

Bendradarbystės centrai „Spiečius“ per šiemet suorganizavo daugiau nei 30 renginių verslininkams aktualiomis temomis – apie verslo formų skirtumus, paramos priemones verslui, mokestinę sistemą dirbant pagal individualią veiklą, verslo plano rengimą, darbo teisę, žmogiškuosius išteklius ir kita. 

Šiuo metu Ukmergės verslininkai kviečiami registruotis ir dalyvauti „Spiečiuje“ vyksiančiose nemokamose pradedančiųjų e.komercijos dirbtuvėse – „e.comGO“. Dirbtuvės skirtos verslininkams, kurie dar tik planuoja savo veiklą perkelti į internetinę  erdvę arba žengia pirmuosius žingsnius e.komercijoje. Šiose dirbtuvėse verslininkai įgys svarbiausias kompetencijas, reikalingas elektroninio verslo vystymui – pagilins e.komercijos žinias, sužinos, kaip sukurti e.parduotuvę, identifikuoti ir pasiekti savo tikslinius klientus bei profesionaliai pristatyti ir parduoti savo prekes. Be to, jau greitai „Spiečiaus” paslaugų paketą papildys naujos nemokamos paslaugos: verslo auginimui skirta akseleravimo programa, tikslinės konsultacijos, nariai galės naudotis e-mokymų ir e-diagnostikos įrankiais.  

Dabar  taip pat vyksta „Vasara „Spiečiuje“ akcija – iki pat rugsėjo 5 d. visi, kuriems pabodo dirbti iš namų ar nori pakeisti darbo aplinką, gali darbuotis Ukmergės arba bet kuriame kitame „Spiečiaus“ bendradarbystės centre.  

„Spiečiaus“ paslaugomis gali pasinaudoti ne tik prie bendradarbystės centro prisijungę nariai – konsultacijos ir dalis čia vykstančių renginių ir mokymų prieinami visiems ukmergiškiams. Pilnas paslaugų paketas skirtas tik „Spiečiaus“ nariams, todėl smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai, kurie susiduria su verslo iššūkiais, siekia savo verslo progreso ar nori pagerinti verslumo kompetencijas, kviečiami prisijungti prie bendradarbystės centro. Papildyti „Spiečiaus“ bendruomenę gali tiek savo įmonę įsteigę verslininkai, tiek specialistai, vykdantys individualią veiklą. 

Norintys tapti „Spiečiaus“ nariais ar sužinoti apie bendradarbystės centrą daugiau, gali kreiptis: 8-604-98830, spiecius.ukmerge@verslilietuva.lt 

Besidomintys „Spiečiaus“ veikla, naujienomis ir čia vykstančiais renginiais kviečiami sekti naujienas socialinių tinklų paskyrose:
„Facebook“: https://www.facebook.com/spieciusukmerge 
„Instagram“: https://www.instagram.com/spieciuscoworking/ 
„Linkedin“: https://www.linkedin.com/company/spiecius 

  

 

 

Toliau skaitykite

Pasaulinėje parodoje „Expo 2020” – ypatingas dėmesys globaliam Lietuvos verslo potencialui
Pasaulinėje parodoje „Expo 2020” – ypatingas dėmesys globaliam Lietuvos verslo potencialui
2021-10-22

Tarptautinėje parodoje „Expo 2020“ Lietuva šiemet prisistato per tvarumo prizmę ir, remdamasi Lietuvos pozicionavimo užsienyje strategija „Co-Create“ („Atvira kurti kartu“), kviečia pasaulio šalis drauge kurti tvarią ateitį. Lietuvos nacionalinės dienos parodoje ašimi tapo Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų verslo forumas, kuriame dalyvauja pusšimtis lyderiaujančių Lietuvos įmonių ir verslo atstovų. Vizito metu taip pat numatyti verslo susitikimai aptarti dvišalės prekybos ir investicijų galimybes.

Viešoji įstaiga „Versli Lietuva“ skelbia nereikalingo, netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimą viešajame aukcione
Viešoji įstaiga „Versli Lietuva“ skelbia nereikalingo, netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimą viešajame aukcione
2021-10-18

Pirmasis aukcionas vyks 2021 m. spalio 26 d. 10.00 val. A. Goštauto g. 40A, Vilnius. Dalyvių registracija pradedama nuo 9.30 val.
Dalyvius ir žiūrovus prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir galimybių pasą.