Verslas raginamas paslaugas, darbus ir produkciją aktyviau siūlyti per viešųjų pirkimų elektroninį katalogą

2020-05-14
Verslas raginamas paslaugas, darbus ir produkciją aktyviau siūlyti per viešųjų pirkimų elektroninį katalogą

Ekonomikos ir inovacijų ministerija ragina verslą aktyviau naudotis CPO LT elektroniniu katalogu, kur galima greitai ir paprastai pasiūlyti savo paslaugas, darbus ir produkciją viešajam sektoriui.

„Šis katalogas veikia elektroninės parduotuvės principu, o į daugelį elektroninio katalogo modulių nauji įvairių prekių, paslaugų bei rangos darbų tiekėjai gali būti įtraukti bet kuriuo metu. Tokios galimybės tiekėjams sudaromos vis dažniau naudojant ypač lankstų dinaminės pirkimų sistemos būdą, kurį taikant pirkimai įvyksta tris kartus greičiau“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministras Elijus Čivilis.

CPO LT elektroniniame kataloge veikia net 49 skirtingi moduliai. Šiuo metu veikiančiose dinaminėse pirkimų sistemose verslas  gali siūlyti tam tikrus maisto produktus, elektrą, mobiliuosius telefonus, su COVID-19 pandemija susijusius ir kitus medicinos srities produktus, baldus, degalus, kompiuterinę ir biuro įrangą, spausdintuvus, spausdinimo įrangos eksploatacines medžiagas, rangos ir kelių horizontaliojo ženklinimo darbus.

Taip pat tiekėjai gali siūlyti statinių ekspertizės, statinių (inžinerinių statinių) projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros, statinio statybos ir statinių techninės priežiūros, projektavimo, energijos vartojimo pastatuose audito, interneto ryšio, spausdinimo įrangos nuomos ir aptarnavimo, motorinių transporto priemonių nuomos su vairavimo paslauga, judriojo telefono ryšio, pašto ir kurjerių, kilimėlių nuomos ir keitimo, kompiuterinės įrangos nuomos ir valymo paslaugas.

Be to, artimiausiu metu CPO LT ketina papildyti elektroninį katalogą  draudimo, dezinfekcinių tirpalų, gamtinių dujų, rangos darbų be projektavimo ir kai kuriais maisto produktų (daržovės, mėsa, kiaušiniai) pirkimo moduliais.

Vykstančių pirkimų sąrašą ir reikalavimus tiekėjams galima rasti čia: https://www.cpo.lt/pirkimu-aprasymai/konkursai-tiekejams/.

Toliau skaitykite

Lietuvos startuoliai krizės neišsigando: vos spėja suktis
Lietuvos startuoliai krizės neišsigando: vos spėja suktis
2020-05-26

Pasaulį užklupusi COVID-19 pandemija paralyžiavo nemažą dalį verslų. Tačiau technologinės įmonės, kuriančios inovatyvius produktus, šią situaciją išnaudoja maksimaliai: Lietuvos startuolių kūrėjai teigia vos spėjantys reaguoti į klientų užsakymus. Augančios apyvartos metų pradžioje leido samdyti daugiau darbuotojų, o atsiradus naujiems rinkos poreikiams greitai buvo pasiūlyti nauji sprendimai ir paslaugos.

Mikroįmonėms jau paskirstyta beveik 52 mln. eurų subsidijų
Mikroįmonėms jau paskirstyta beveik 52 mln. eurų subsidijų
2020-05-22

Labai smulkioms – iki devynių darbuotojų turinčioms – įmonėms jau skirta 51,8 mln. eurų subsidijų. Parama paskirstyta 21 889 mikroįmonėms.