„Versli Lietuva“ – su verslu ir nuotoliniu būdu

2020-11-10
„Versli Lietuva“ – su verslu ir nuotoliniu būdu

Nuo lapkričio 7 d. Lietuvoje įsigaliojus antram karantinui iki tol, kol bus nuspręsta kitaip, VšĮ „Versli Lietuva“ ir visi įstaigos padaliniai („Startup Lithuania“ ir bendradarbystės centrai „Spiečius“) dirbs nuotoliniu būdu ir užtikrins sklandų nekontaktinį paslaugų teikimą.

RENGINIAI, SUSITIKIMAI

Apie planuotų renginių verslui atšaukimą bei nukėlimą vėlesniam laikotarpiui skelbiama „Verslios Lietuvos“ renginių kalendoriuje: https://www.verslilietuva.lt/kalendorius/ Dėl numatytų individualių susitikimų su klientais ir partneriais „Verslios Lietuvos“ darbuotojai susisiekia pasiūlydami kitą susitikimo formatą arba laiką. Jeigu tai yra būtina veiklos funkcija ir susitikimas būtinas – susitikimo metu užtikrinami būtini saugumo reikalavimai.

TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS INTERNETE

Informacija apie numatomas tiesiogines transliacijas skelbiama „Verslios Lietuvos“ renginių kalendoriuje: https://www.verslilietuva.lt/kalendorius/.

INFORMACIJA VERSLUI VIENOJE VIETOJE

Visa viešai skelbiama verslui aktuali informacija ir atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus nuolat operatyviai atnaujinami specialiai tam sukurtoje „Verslios Lietuvos“ verslo informavimo rubrikoje „COVID-19 aktualijos verslui“: https://www.verslilietuva.lt/analitika/covid-19-aktualijos-verslui/ Visa verslui aktuali informacija taip pat skelbiama Ekonomikos ir inovacijų ministerijos tinklalapyje: http://eimin.lrv.lt/lt/informacija-verslui-del-koronaviruso

KONSULTACIJOS

Informacija ir konsultacijos Lietuvos verslui, nukentėjusiam nuo COVID-19, teikiamos nemokamu trumpuoju numeriu 1824. Pagalbos priemonių verslui linija yra pasiekiamos šios institucijos: VšĮ „Versli Lietuva“, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), Valstybinė mokesčių inspekcija, Užimtumo tarnyba ir Valstybinė darbo inspekcija. Konsultacijos teikiamos darbo dienomis institucijų darbo valandomis.

Kiekvieną darbo dieną įprastomis darbo valandomis į visus verslui rūpimus klausimus nuotolinio ryšio priemonėmis konsultacijas teikia regionų koordinatorės:

Konsultacijos taip pat teikiamos paliekant įprasta konsultacijos užklausą internetu: https://www.verslilietuva.lt/uzklausos-forma/

Kilus papildomiems klausimams, maloniai kviečiame rašyti el. paštu konsultacijos@verslilietuva.lt.

 

Toliau skaitykite

Kaune bus steigiamas valstybinės svarbos pramonės parkas
Kaune bus steigiamas valstybinės svarbos pramonės parkas
2020-11-25

Šiandien Vyriausybė pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pateiktam projektui dėl Kauno Aleksoto inovacijų pramonės parko (AIPP) pripažinimo valstybei svarbiu ir nustatė šio parko teritorijos ribas.

Lietuvos verslai COVID-19 akivaizdoje: pirmoji banga neišgąsdino, tačiau antrosios bangos poveikis gali būti stipresnis
Lietuvos verslai COVID-19 akivaizdoje: pirmoji banga neišgąsdino, tačiau antrosios bangos poveikis gali būti stipresnis
2020-11-25

Pirmoji viruso banga lėmė tik neženklų Lietuvos ekonomikos kritimą – stebimas nedidelis BVP sumažėjimas ir sulėtėjęs įmonių pelnų augimas, o naujų juridinių asmenų steigimosi tendencijos yra net geresnės nei 2019 m. Tačiau antrasis COVID-19 protrūkis neramina – pablogėję verslo lūkesčiai ir eikvojamas sukauptų pelnų rezervas gali lemti kitokius verslo sprendimus nei per pirmąją pandemijos bangą.