„Versli Lietuva“ – su verslu ir nuotoliniu būdu

2020-03-15
„Versli Lietuva“ – su verslu ir nuotoliniu būdu

Nuo kovo 16 d. Lietuvoje įsigaliojus karantinui iki kovo 30 d. arba tol, kol bus nuspręsta kitaip, VšĮ „Versli Lietuva“ ir visi įstaigos padaliniai („Startup Lithuania“ ir bendradarbystės centrai „Spiečius“) bei eksporto lyderių programos „Sparnai“ dalyviai dirbs nuotoliniu būdu ir užtikrins sklandų nekontaktinį paslaugų teikimą.

RENGINIAI, PARODOS, SUSITIKIMAI

Apie planuotų renginių verslui ir dalyvavimo tarptautinėse užsienio parodose atšaukimą bei nukėlimą vėlesniam laikotarpiui skelbiama „Verslios Lietuvos“ renginių kalendoriuje: https://www.verslilietuva.lt/kalendorius/ Dėl numatytų individualių susitikimų su klientais ir partneriais „Verslios Lietuvos“ darbuotojai susisiekia pasiūlydami kitą susitikimo formatą arba laiką. Jeigu tai yra būtina veiklos funkcija ir susitikimas būtinas – susitikimo metu užtikrinami būtini saugumo reikalavimai.

TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS INTERNETE

Šiuo verslui itin sudėtingu laikotarpiu esame pasirengę operatyviai suteikti verslui reikiamas konsultacijas ir atsakyti į rūpimus klausimus specialiai tam organizuojamų kassavaitinių tiesioginių transliacijų internete metu. Informacija apie numatomas tiesiogines transliacijas skelbiama „Verslios Lietuvos“ renginių kalendoriuje: https://www.verslilietuva.lt/kalendorius/ . Tiesioginių transliacijų pašnekovai diskusijose dalyvauja individuliai įvertinę visas galimas rizikas, transliacijų metu užtikrinamos visos būtinosios priemonės bei saugumo reikalavimai.

INFORMACIJA VERSLUI VIENOJE VIETOJE

Visa viešai skelbiama verslui aktuali informacija ir atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus nuolat operatyviai atnaujinami specialiai tam sukurtoje „Verslios Lietuvos“ verslo informavimo rubrikoje „COVID-19 aktualijos verslui“: https://www.verslilietuva.lt/analitika/covid-19-aktualijos-verslui/ Visa verslui aktuali informacija taip pat skelbiama Ekonomikos ir inovacijų ministerijos tinklalapyje: http://eimin.lrv.lt/lt/informacija-verslui-del-koronaviruso

KONSULTACIJOS

Kiekvieną darbo dieną įprastomis darbo valandomis į visus verslui rūpimus klausimus nuotolinio ryšio priemonėmis konsultacijas teikia regionų koordinatorės:

Neringa Trinskienė, tel. +370-679-58456, el. p.: n.trinskiene@verslilietuva.lt

Diana Grapskytė, tel. +370-611-32253, el. p.: d.grapskyte@verslilietuva.lt

Indrė Gendroliūtė-Gerulienė, tel. +370-605-14839, el. p.: i.gendroliute-geruliene@verslilietuva.lt

Indrė Kazlauskienė, tel. +370-673-73178, el. p.: i.kazlauskiene@verslilietuva.lt

Sandra Barzdienė, tel. +370-678-60338, el. p: s.barzdiene@verslilietuva.lt

Edita Naidaitė, tel. +370-605-76366, el. p.: e.naidaite@verslilietuva.lt

Agnė Aušrė, tel. +370-684-06115, el. p.: a.ausre@verslilietuva.lt

Konsultacijos taip pat teikiamos paliekant įprasta konsultacijos užklausą internetu: https://www.verslilietuva.lt/uzklausos-forma/

Kilus papildomiems klausimams, maloniai kviečiame rašyti el. paštu konsultacijos@verslilietuva.lt.

Toliau skaitykite

Startuoja „Verslios Lietuvos“ praktinių verslo e. mokymų platforma „Verslo e. gidas“
Startuoja „Verslios Lietuvos“ praktinių verslo e. mokymų platforma „Verslo e. gidas“
2021-12-17

Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva” pristato naują įrankį smulkiesiems ir vidutiniams verslininkams – praktinių verslo e. mokymų platformą „Verslo e. gidas“. Šią nemokamą mokymų platformą sudaro teorinė medžiaga, interaktyvios praktinės užduotys bei verslui skirti įrankiai, o savo žiniomis čia dalinasi patyrę verslo konsultantai. E. platformoje visapusiškai sustiprinti verslumo žinias gali tiek savo pirmąjį verslą kuriantys, tiek jau verslo patirties sukaupę verslininkai. 

Pažangiausios moksleivių įkurtos verslo bendrovės apdovanotos „eXpo“ mugėje
Pažangiausios moksleivių įkurtos verslo bendrovės apdovanotos „eXpo“ mugėje
2021-12-15

Įvyko finalinis praktinės verslumo ugdymo programos „accelerator_x“ renginys – projektą vainikavo kasmetinė „eXpo” mugė, kurioje moksleiviai pristatė bei prekiavo savo sukurtais produktais ir paslaugomis. „eXpo“ mugėje šiemet dalyvavo rekordinis moksleivių skaičius – beveik 400 geriausių „accelerator_x“ projekto dalyvių, įkūrusių net 130 mokomųjų bendrovių. Ši „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojama programa dėka „Verslios Lietuvos” inicijuotos plėtros šiemet išaugo net tris kartus.