Versliems pajūrio gyventojams galimybė laimėti 4400€ verslo idėjos įgyvendinimui

2018-10-08
Versliems pajūrio gyventojams galimybė laimėti 4400€ verslo idėjos įgyvendinimui

Verslumo konkursai – tai galimybė naujoms idėjoms bei verslams išvysti dienos šviesą. Nors dažniausiai tokie konkursai vyksta didžiuosiuose Lietuvos miestuose, „Versli Lietuva“ drauge su aktyviomis regionų savivaldybėmis jau antrus metus organizuoja verslumo skatinimo konkursą „Verslumo Manija“. Šiemet konkursas vyksta Klaipėdos rajone bei Alytaus mieste.

Verslumo skatinimo konkursai turi kelis privalumus. Visų pirma, tai yra tiesioginės investicijos į verslą, kurių taip reikia visuose verslo etapuose. Taip pat dalyvavimas tokiame konkurse yra naudingas ne tik dėl finansinių galimybių, bet tai ir puiki proga tobulinti savo idėją, įvertinti savo verslo idėjos potencialą, nes konkurso komisija yra sudaroma iš patyrusių verslininkų ar ekspertų. Ekspertai gali pateikti vertingų įžvalgų, patobulinančių priminę idėją. Taip pat dalyvavimas konkurse atkreipia visuomenės dėmesį į verslo sprendžiamas problemas bei tai puiki galimybė pasiekti potencialius klientus.

Praėjusiais metais Alytuje vyko pirmasis regione toks konkursas, kuriame varžėsi daugiau nei 50 verslo idėjų. Iš jų buvo atrinkta 20 verslo idėjų, kurios pateko į finalą. Šių verslo idėjų atstovai dalyvavo įvairiuose mokymuose, skirtuose ne tik tobulinti verslo idėjos pristatymą, bet ir gavo įžvalgų tolimesnei veiklai. Alytuje vykusį konkursą nugalėjo prekės ženklo „Viecinis“ įkūrėjai.

„Idėja ilgai brandinome kartu su Justinu, tačiau šis projektas buvo puikus atspirties taškas. Finansinė parama leido greičiau startuoti ir patikrinti pačią idėją. Projekto suteiktas viešumas leido greičiau įsitvirtinti tiek morališkai patiems, tiek pačioje rinkoje“,- teigia ženklo „Viecinis“ įkūrėja Milda Staugaitienė. Šis konkursas atveria galimybes greičiau įprasminti verslo idėją bei greičiau gauti taip reikalingą finansavimą.

Šiais metais Alytaus miesto savivaldybė tęsia šią iniciatyvą, o prie jos prisijungia ir Klaipėdos rajono savivaldybė. Klaipėdos rajono savivaldybė drauge su VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamame verslumo skatinimo konkurse „Verslumo manija“ gali dalyvauti visi fiziniai asmenys turinys savo verslo idėją. Idėjų autoriai, kurie bus atrinkti dalyvauti finale, gaus mokymų paketą, kuris padės geriau pasiruošti finalui bei konsultuotis su profesionalais.

Paraiškos dalyvauti konkurse yra priimamos iki spalio 31 dienos. Įvertinus paraiškas, 15 idėjų pateks į finalą, jos bus paskelbtos Klaipėdos rajono ekonomikos forumo metu lapkričio 20d. Konkurso finalas vyks gruodžio pradžioje. Pirmos vietos nugalėtojas laimės 4400€, antros vietos – 2200€, trečios vietos nugalėtojas gaus 1100€.

Toliau skaitykite

Kviečiame teikti kandidatus apdovanojimams „Kryptis Lietuva 2018"
Kviečiame teikti kandidatus apdovanojimams „Kryptis Lietuva 2018"
2018-10-15

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga užsienyje gyvenę tautiečiai kviečiami pasidalyti savo sugrįžimo į Lietuvą istorija ir tapti antrus metus organizuojamos iniciatyvos „Kryptis Lietuva“ dalimi.

Lietuvoje jau pradėjo veikti ketvirtas bendradarbystės centras „Spiečius“
Lietuvoje jau pradėjo veikti ketvirtas bendradarbystės centras „Spiečius“
2018-09-07

„Versli Lietuva“ toliau plečia verslumo skatinimo paslaugų prieinamumą šalyje ir šią savaitę atidarė dar vieną bendradarbystės centrą „Spiečius“ Panevėžyje. Šiuo metu Lietuvoje jau veikia keturi nemokamos narystės bendradarbystės (angl. co-working space) centrai smulkiesiems verslininkams – Alytuje, Šiauliuose, Tauragėje ir Panevėžyje.