Verslumą Panevėžio regione skatins bendradarbiavimu

2017-01-31

„Verslios Lietuvos“ komanda visada žinojo, kad partnerystė ir bendradarbiavimas yra gerai. Dar šauniau, kai partnerius vienija tas pats tikslas, o jėgų ir galimybių yra dukart daugiau. Su tokiom mintim ir entuziazmu „Verslios Lietuvos“ direktorė Rūta Pentiokinaitė su grupe kolegų lankėsi Panevėžyje. Miestas prie Nevėžio turi įdomią verslo istoriją ir naujas tradicijas, kurias puoselėja Panevėžio kolegija. Dr. Rasa Glinskienė, Socialinių mokslų fakulteto docentė, buvo viena iniciatorių pradėti glaudesnį bendradarbiavimą su „Verslia Lietuva“. Į sutarties pasirašymą kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas sukvietė didelį Panevėžio entuziastų ir aktyvistų būrį, nes verslus jaunimas – tai vienas iš prasmingų būdų ne tik išlaikyti talentingus Panevėžio jaunuolius gimtame krašte, bet ir galimybė drauge kurti miesto ateitį.

„Sutarties pasirašymas yra tik simbolinis aktas, atveriantis pradžią intensyviam ir kryptingam darbui. Mūsų sukaupta metodinė patirtis skatinti verslumą, motyvuoti jaunimą eiti nelengvu verslininko keliu padės kolegijai konstruoti programas, o mes, savo ruožtu, turėsime partnerius dar efektyviau dirbti visame Panevėžio regione“, sakė R. Pentiokinaitė.

Toliau skaitykite

Patvirtinta įsteigtos naujos Inovacijų agentūros struktūra
Patvirtinta įsteigtos naujos Inovacijų agentūros struktūra
2022-05-11

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė patvirtino Inovacijų agentūros struktūrą. Agentūrai vadovaus direktorius, ją sudarys 6 departamentai, 4 skyriai bei su Norvegijos finansinio mechanizmo programa susijęs padalinys.

Startavo Inovacijų agentūra – vienas langelis verslo pradžiai, plėtrai ir inovacijoms
Startavo Inovacijų agentūra – vienas langelis verslo pradžiai, plėtrai ir inovacijoms
2022-04-07

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įkurta Inovacijų agentūra oficialiai pradeda veiklą. Agentūra bus atsakinga už Lietuvos inovacijų ekosistemą ir inovacijų skatinimą visuose verslo vystymo etapuose – nuo idėjų plėtojimo iki produktų pateikimo galutiniams vartotojams.