Eksportuotojų Duomenų Bazė

2015-11-09
Eksportuotojų Duomenų Bazė

VšĮ “Versli Lietuva” eksportuotojų duomenų bazė (EDB), tai – įrankis skirtas užsienio kompanijoms, kurios ieško patikimų partnerinių Lietuvoje. EDB skelbiama informacija apie mūsų šalies gamintojus ir paslaugų tiekėjus iš įvairių verslo sektorių. Duomenų bazėje pateikiami detalūs Lietuvos įmonių aprašymai, kontaktinė informacija. Užsienio įmonėms taip pat suteikiama galimybė atsisiųsti kelių juos dominančių įmonių aprašymus ar tiesiogiai susisiekti su potencialiais gaminių ar paslaugų tiekėjais, todėl EDB– patrauklus įrankis rasti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje. Be jau išvardintų privalumų, Lietuvoje partnerių ieškantys verslininkai, gali paskelbti viešus bendradarbiavimo pasiūlymus arba gauti konsultaciją iš VšĮ „Versli Lietuva“ sektoriaus konsultanto. EDB yra nemokamas eksporto skatinimo įrankis, sukurtas VšĮ „Versli Lietuva“  

Kodėl EBD?

  1. Tai oficialus ir nemokamas pirminių duomenų šaltinis potencialiems Užsienio partneriams apie Lietuvos įmones.
  2. „Versli Lietuva“ viešins bei reklamuos EDB užsienio rinkose pasitelkdama ambasadas, atstovus užsienyje, savo partnerių tinklą.
  3. EDB taps pagrindiniu „Versli Lietuva“ įrankiu skatinant Lietuvos eksportą – t.y. EDB atsidurs visos Lietuvos įmonės su kuriomis bendradarbiauja „Versli Lietuva“, EDB pagalba įmonės gaus informaciją apie planuojamas parodas, verslo misijas, renginius ir galės registruotis tiesiai iš EDB.

Kaip veikia EDB?

VšĮ “Versli Lietuva” Eksportuotojų Duomenų Bazė (EDB) buvo sukurta siekiant padėti Lietuvos įmonėms lengviau susirasti užsienio partnerius, o taip pat šiems patogiau ir greičiau surasti galimus gamintojus ar paslaugų tiekėjus Lietuvoje. EBD savo sąrašuose neturi reeksportuotojų, mažmeninės ar didmeninės prekybos atstovų. Prieš paviešinant, kiekvienas naujas įmonės aprašymas yra peržiūrimas „Versli Lietuva“ konsultantų, todėl tai užtikrina aukštą patalpinamos informacijos kokybę ir aktualumą. Įmonių aprašymai apima detalius įmonės atstovo, atsakingo už eksporto veiklą kontaktų duomenis, įmonės bei jos produktų aprašymus, turimas kvalifikacijas ir sertifikatus (taip pat esamas narystes organizacijose, gautus apdovanojimus ir pan.), produktų katalogus. Kiekvieną įmonės aprašymą galima atsisiųsti PDF formatu – tai patogi funkcija, nesant prieigos prie interneto, ar norint pasidalinti informacija su kolegomis, kuriems ši informacija gali būti aktuali. Neaktyvūs aprašai yra automatiškai paslepiami, jei šie nebuvo atnaujinti bent kartą per 6 mėnesius.  Užsienio įmonės gali pateikti viešus bendradarbiavimo pasiūlymus, nurodant kokių gaminių ar paslaugų tiekėjų jos ieško Lietuvoje.  

 

Prisijunkite prie EDB

Toliau skaitykite

Life Sciences Baltics 2018
2015-09-24
„Life Sciences Baltics 2018“ – 4-tasis tarptautinio masto gyvybės mokslų forumas, kuriame tikimąsi sulaukti daugiau kaip 1500 ekspertų iš daugiau nei 30 pasaulio šalių.