Life Sciences Baltics 2018

2015-09-24

Kas dvejus metus „Verslios Lietuvos“ Vilniuje organizuojamas tarptautinis gyvybės mokslų forumas „Life Sciences Baltics“ jau žinomas kaip vieta, kur susirenka šio sektoriaus lyderiai iš viso pasaulio – mokslininkai, politikai, verslininkai, Nobelio premijų laureatai. Tai didžiausias tarptautinis gyvybės mokslų forumas šiaurės Europoje ir vienintelis Baltijos šalyse, kur susitinka biotechnologijų, farmacijos ir medicinos prietaisų ekspertai iš viso pasaulio. Renginį sudaro konferencija, paroda, B2B susitikimų bei startuolių sesijos.

„Life Sciences Baltics 2018“ – 4-tasis tarptautinio masto gyvybės mokslų forumas, kuriame tikimąsi sulaukti daugiau kaip 1500 ekspertų iš daugiau nei 30 pasaulio šalių. Renginys skirtas Baltijos šalių lyderystei gyvybės mokslų srityje įtvirtinimui ir tolesniam auginimui.

Forumo metu tarptautinei visuomenei bus pristatytas Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus potencialas, naujovės bei vystymosi kryptys, nauji mokslo ir verslo bendradarbiavimo rezultatai. Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus bendruomenė turės unikalią galimybę išgirsti apie naujausias sektoriaus tendencijas, diskutuoti apie Lietuvos bei kitų Baltijos šalių patiriamus iššūkius, verslo ir mokslo bendruomenės generuojamus galimus atsakus bei dalintis ir perimti gerąją patirtį iš užsienio kolegų, taip užtikrinant tvarią ir kokybišką gyvybės mokslų sektoriaus plėtrą Lietuvoje.

Life Sciences Baltics 2018:

  • Atraskite moderniausią mokslo infrastruktūrą ir investicijų laukiančius startuolius Baltijos šalyse;
  • Susipažinkite su Nobelio premijos laureatais, pagrindiniais sektoriaus žaidėjais ir sprendimų priėmėjais iš viso pasaulio;
  • Sužinokite apie ES strategines kryptis ir finansavimo galimybes;
  • Papasakokite pasauliui apie savo atradimą tarptautinėje konferencijoje, parodoje ir verslo renginiuose.

Daugiau informacijos „Life Sciences Baltics 2018“ internetiniame puslapyje

Kodėl Lietuva?

Lietuvos siekis įsitvirtinti tarp gyvybės mokslų lyderių – pagrįstas. Šis sektorius yra greičiausiai augantis visoje ES, kasmetinis augimas 21 proc. 80 proc. lietuviškos biotechnologijų produkcijos yra eksportuojama. Iš viso Lietuvos gyvybės mokslų produkcija yra eksportuojama į daugiau nei 70 valstybių, o pagrindinės eksporto rinkos – JAV, Izraelis, Japonija, Vokietija ir Jungtinė Karalystė. Lietuvoje didžiausias dėmesys skiriamas biofarmacijos krypčiai bei medicininei įrangai, lazerinių technologijų pritaikomumui medicinoje.

Toliau skaitykite

Eksportuotojų Duomenų Bazė
Eksportuotojų Duomenų Bazė
2015-11-09

Įrankis skirtas užsienio kompanijoms, kurios ieško patikimų partnerinių Lietuvoje. EDB skelbiama informacija apie mūsų šalies gamintojus ir paslaugų tiekėjus iš įvairių verslo sektorių