Baltic Miltech Summit 2018

Lapkričio 15-16 d. Vilniuje vyks pirmasis Baltijos šalyse tarptautinis karinių technologijų renginys „Baltic Miltech Summit 2018“. Diskutuoti apie ateities kariuomenės poreikius ir vystyti bendrų produktų idėjas kviečiami NATO kariuomenių oficialūs atstovai, tarptautinės gynybos sektoriaus įmonės, investiciniai fondai, moksliniai tyrimų centrai ir technologijų startuoliai.

Ko tikėtis?

Pirmą kartą vyksiantis „Baltic Miltech Summit 2018“ siekia tapti renginiu, sudarančiu galimybes kariuomenės atstovams ir inovatyviems startuoliams burtis kartu ir vykdyti bendrus projektus, skirtus gynybos pramonei. Visuomenei daugiau dėmesio skiriant tyrimų ir plėtros fondams, universitetams, padidėjus prieigai prie įvairiapusės informacijos, išaugo inovacijų, išradimų ir patentų skaičius. Iki šiol dažniausiai pasaulį keičiančias inovacijas generavo kariuomenių tyrimų centrai, bet šiandien civilinės įmonės turi didžiulį potencialą pasiūlyti idėjas ir prototipus, tinkančius gynybos sektoriui.

Lietuvos gynybos sektoriaus įmonės, inovatyvios bendrovės ir startuoliai, universitetai ir tyrimų centrai turės net tris skirtingas galimybes pristatyti savo veiklą, paslaugas, produktus ar jų prototipus renginio dalyviams ir potencialiems verslo partneriams.

1. Demonstracijų erdvė. Ši erdvė veiks kaip scena – kiekviena įmonė galės daryti iki 30 min. trukmės individualius pristatymus, demonstruoti produktus arba prototipus. Apie 350 kv. m. ploto scena bus matoma iš trijų pusių, prezentaciją bus galima rodyti per ekraną. Dalyvavimas demonstracijų erdvėje nemokamas. Įmonių, norinčių pristatyti savo produktus ar paslaugas demonstracijų erdvėje, registraciją vyksta čia.

2. Plakatų alėja. Planuojama, kad erdvėje prieš pagrindinį įėjimą į konferencijos salę bus demonstruojami 10 spausdintų plakatų, pristatančių svarbiausią informaciją apie bendrovių, startuolių ir tyrimų centrų veiklą. Visus plakatus paruoš, A1 formatu atspausdins ir pakabins renginio organizatoriai. Įmonės pristatymas plakatų alėjoje yra mokamas – 300 Eur už plakatą. Įmonių, norinčių reklamuotis plakatų alėjoje, registraciją vyksta čia.

3. Vizitai į įmones. Lapkričio 16 d., antrą „Baltic Miltech Summit, 2018“ renginio dieną, organizuojami individualūs atvykusių užsienio svečių ir pranešėjų vizitai į Lietuvos įmones, universitetus, tyrimų centrus. Vizitas įmonėje truktų iki 1 val., kurio metu įmonė galėtų pristatyti savo veiklą, aptarti bendradarbiavimo galimybes. Įmonės, norinčios priimti svečius iš užsienio, registruotis gali čia.

Viena svarbiausių renginio dalių bus B2B verslo susitikimai, kurių metu startuoliai iš Baltijos ir NATO šalių galės pristatyti savo kurtus produktus ir paslaugas NATO kariuomenių oficialiems atstovams, stambioms gynybos sektoriaus korporacijoms ir investiciniams fondams. Registraciją į šią renginio dalį planuojama pradėti likus 2 savaitėms iki renginio.

Tarptautinėje konferencijoje tarptautinių gynybos korporacijų atstovai diskutuos temomis, kokios pasaulinės tendencijos vyrauja karybos srityje, kokia bus kariuomenė ateityje ir ko ji gali tikėtis iš civilinio sektoriaus. Savo išmanius aukštųjų technologijų produktus, paslaugas ir programas startuoliai ir technologinės kompanijos taip pat pristatys renginio parodoje.

Programa

Tarptautinis karinių technologijų renginys „Baltic Miltech Summit 2018” yra nemokamas.

Renginio organizatoriai: 

 

 

 

 

Baltic Miltech Summit 2018

Renginio informacija

Data

2018-11-15 09:00


Vieta

LITEXPO, Laisvės pr. 5, LT-04215 Vilnius, Lietuva


Simonas Aleksandravičius

Sektoriaus plėtros vadovas


Susiję renginiai

Geg
30
Startup Fair. Change 2019
Startup Fair. Change 2019
place Vilnius, 09:00
Geg
31
Eksporto klubas: Kaip išnaudoti el. prekybą pardavimams Prancūzijoje
Eksporto klubas: Kaip išnaudoti el. prekybą pardavimams Prancūzijoje
place Vilnius, 10:00
Bir
03
Bio Convention 2019
Bio Convention 2019
place JAV, 00:00
Bir
04
9-asis globalios verslininkystės forumas GES2019
9-asis globalios verslininkystės forumas GES2019
place Nyderlandai, 09:00