„China International Import Expo“ paroda

Kviečiame dalyvauti nacionaliniame jungtiniame stende tarptautinėje parodoje „China International Import Expo“ (CIIE), kuri vyks 2018 m. lapkričio 5 – lapkričio 10 d. Šanchajuje, Kinijoje.


Kinija yra viena sparčiausiai augančių ekonomikų visame pasaulyje. Ši milžiniška šalis kaip tik žengė į naują raidos etapą, kuriame vartojimas auga dideliais tempais. Per ateinančius penkerius metus Kinija planuoja importuoti produktų ir paslaugų už daugiau nei 10 trln. JAV dolerių. Lietuvos eksportuojančios įmonės turi istorinę galimybę pasinaudoti šiuo sparčiu augimu ir įžengti į Kinijos rinką.

2018 m. lapkričio 5-10 d. dienomis tarptautinėje parodoje „China International Import Expo 2018“ Šanchajuje VšĮ „Versli Lietuva“ organizuoja du nacionalinius jungtinius Lietuvos stendus.

1 nacionalinis stendas 2 nacionalinis stendas
Tekstilė, aksesuarai, interjero dizaino elementai ir kitos vartojimo prekės Maisto pramonės ir žemės ūkio  produktai
Drabužiai ir avalynė, namų tekstilė, namų apyvokos produktai, dovanos, namų interjero dizaino produktai, papuošalai, aksesuarai, baldai, kūdikių ir vaikų prekės, žaislai, suvenyrai, odos priežiūros, plaukų ir asmeninės higienos produktai, sporto ir laisvalaikio prekės, keramika bei stiklo gaminiai, etc. Pieno, mėsos, žuvies produktai, daržovės, vaisiai ir jų produktai, arbata ir kava, gaivieji bei alkoholiniai gėrimai, saldumynai ir užkandžiai, ekologiški ir natūralūs produktai, prieskoniai, konservuoti bei greitai paruošiami maisto produktai, etc.

Pirmojoje CIIE parodoje tikimasi sulaukti dalyvių daugiau nei iš 100 įvairių šalių ir regionų. Parodos metu bus organizuojami verslo susitikimai, seminarai ir įvairios produktų prezentacijos bei pristatymai. CIIE organizatoriai sukvies verslininkus iš visos Kinijos, į parodą bus kviečiami ir prekybininkai iš užsienio šalių. Tikimasi, kad renginyje apsilankys daugiau nei 150,000 vietinių ir atvykusių profesionalių pirkėjų.

CIIE organizatoriai parodos dalyviams įsipareigoja:

  • Palengvinti muitinės formalumų sutvarkymą;
  • Teikti ilgalaikes vieno langelio principu veikiančias konsultacijas internetu ir gyvai;
  • Konsultuoti intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais siekiant užtikrinti prekybininkų teises ir interesus.

Dalyvavimas parodoje „China International Import Expo“ – unikali galimybė Lietuvos įmonėms pristatyti savo produkciją potencialiems partneriams Kinijoje ir ne tik, užmegzti naujus verslo santykius bei palaikyti jau esamus, susipažinti su naujausiomis sektorių tendencijomis ir Kinijos tradicijomis.

Dalyvavimo parodoje sąlygos:

Planuojami nacionalinių stendų plotai

 

80-100 m2
Dalyvavimo parodoje kaina*

 

330 EUR be PVM / 1 m2**

 * – į kainą įeina stendo ploto nuoma, stendo dizainas ir įrengimas,  nacionalinio stendo viešinimas

** – kiekvienai įmonei reikalingas stendo plotas bus derinamas individualiai.

Dėl dalyvavimo parodoje bendrame nacionaliniame Lietuvos tekstilės, aksesuarų, interjero dizaino elementų ir kt. stende bei dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į:  Renata Nedzinskienė, el. paštas: r.nedzinskiene@enterpriselithuania.com, tel.: 8 5 219 4315 arba 8 612 99015.

Dėl dalyvavimo parodoje bendrame nacionaliniame Lietuvos maisto pramonės ir žemės ūkio  produktų  stende bei dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į:  Andrius Sankauskas, el. paštas: a.sankauskas@enterpriselithuania.com, tel.: 8 684 01615.

Dalyvavimas parodoje iš dalies finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis.

Daugiau informacijos apie parodą CIIE svetainėje.

 

„China International Import Expo“ paroda

Renginio informacija

Data

2018-11-05 00:00


Vieta

Šanchajus, Kinija


Andrius Sankauskas

Sektoriaus plėtros vadovas

Susiję renginiai

Geg
21
Tarptautinė paroda „PLMA 2019“
Tarptautinė paroda „PLMA 2019“
place Nyderlandai, 10:00