Tarptautinė gynybos paroda „DSEI“

Daugiau nei 1600 parodos dalyvių, 40 nacionalinių stendų, 35 000 lankytojų iš daugiau nei 50 šalių. DSEI yra didžiausiai žemės, jūros bei oro gynybos bei apsaugos paroda, kuri suburia tarptautinę prekybos bei karo pramonės ekspertų bendruomenę.

Šiais metais paroda organizuojama jau 20-tą kartą. Gynybos industrijoje lyderiaujanti paroda sujungia valdžios institucijas, nacionalines ginkluotąsias pajėgas bei industriją. Didelio spektro tinklaveikos galimybių dėka, ši paroda tampa platforma leidžia dalintis patirtimi, pristatyti inovacijas, atrasti bei patirti naujausias galimybes oro, žemės, jūrų, apsaugos sprendimų srityse.

Parodoje dalyvaus 9-ios Lietuvos įmonės:

  • UAB Brolis Semiconductors yra aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti puslaidininkių technologijomis elektronikos ir optoelektronikos srityse (http://brolis-semicon.com/)
  • UAB Ados-Tech yra termovizorių ir skaitmeninių naktinio matymo prietaisų gamintojai moksliniams centrams, universitetams bei jėgos struktūroms (ados-tech.com)
  • Baltijos pažangių technologijų institutas (BPTI) – į aukšto lygio mokslinius tyrimus orientuotas privatus institutas, kuriantis ir tobulinantis naujas technologijas (http://bpti.lt/)
  • UAB „LiTak-Tak“ yra oro eismo valdymo sistemas gaminanti įmonė. Ji gamina, modernizuoja ir parduoda civilinės ir karinės paskirties oro eismo kontrolės įrangą, radarus ir garso bei priešlėktuvinės gynybos sistemas (http://www.litak-tak.eu/)
  • UAB „Elsis“ – tai informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių grupė, kurianti ir diegianti programinius sprendimus, informacines sistemas, telekomunikacijų ir taktinio ryšio sistemas, telemetrijos, aplinkos monitoringo, būsto valdymo, pastatų automatizavimo ir priežiūros, kitas inžinerines sistemas bei vykdanti įvairius gynybos ir saugumo infrastruktūros projektus (http://www.elsis.lt/).
  • UAB „NT Service“ užsiima informacinių technologijų ir telekomunikacijų sprendimų projektavimu, statyba, modernizavimu, integravimu, eksploatacija ir priežiūra. Šiuo metu įmonė yra sukūrusi unikalų jėgos struktūroms skirtą produktą – dronų numušimo įrangą (http://www.ntservice.lt/).
  • UAB Aerodiagnostika – įmonė gamina pažangius, fiksuoto sparno bepiločius orlaivius, skirtus įvairioms užduotims vykdyti, galinčius fotografuoti, filmuoti, stebėti teritoriją infraraudonųjų spindulių prietaisais. Įmonė jau yra pristačiusi savo produktus Lietuvos Kariuomenei ir toliau tęsia bendradarbiavimą tiek su Lietuvos, tiek su užsienio užsakovais. (http://www.aerodiagnostika.lt/)
  • AB „GIRAITĖS GINKLUOTĖS GAMYKLA“ (GGG) yra viena iš moderniausių pasaulyje šiuo metu veikiančių mažo kalibro šovinių gamyklų. Įmonėje yra įdiegtos pačios naujausios technologijos ir modernūs įrenginiai, kas leidžia gaminti pačius aukščiausius NATO kokybės reikalavimus atitinkančius šovinius (http://ggg-ammo.lt/)
  • UAB NRD CS yra technologinių kibernetinės gynybos konsultacijų, reagavimo į saugos incidentus bei taikomųjų mokslinių tyrimų įmonė, teikianti paslaugas specializuotų viešojo sektoriaus paslaugų teikėjams (teisėsauga, telekomunikacijų ir ryšių bendrovės, nacionaliniai ryšių reguliatoriai, nacionalinės ypatingos svarbos infrastruktūros valdytojai), finansų sektoriui bei organizacijoms, valdančioms ir tvarkančioms slaptus duomenis bei didelio jautrumo informaciją (https://www.nrdcs.lt).
Tarptautinė gynybos paroda „DSEI“

Renginio informacija

Vieta

Londonas, Jungtinė Karalystė


Tema

Paroda

Susiję renginiai

Bir
08
Bio Convention 2020
Eksportas, Paroda
Bio Convention 2020
place JAV
Bir
10
China-CEEC Expo
Paroda
China-CEEC Expo
place Kinija
Bir
23
Tarptautinė paroda „MIDEST Paris 2020“
Eksportas, Paroda
Tarptautinė paroda „MIDEST Paris 2020“
place Prancūzija
Rugs
01
NUKELIAMA. Tarptautinė paroda „Enforce Tac 2020“
Eksportas, Paroda
NUKELIAMA. Tarptautinė paroda „Enforce Tac 2020“
place Vokietija