Eksporto klubas: Airija

Lapkričio 20 d. Vilniuje „Versli Lietuva“ drauge su Lietuvos ambasada Airijoje ir Lietuvos verslo rūmais Airijoje kviečia Lietuvos įmones susipažinti su Airijos rinka ir joje esančiomis galimybėmis.

Renginio metu didelis dėmesys bus skiriamas statybų sektoriui. Statybų ir statybinių medžiagų sektorius vaidina itin didelį vaidmenį Airijos ekonomikoje. Iki 2009 m. krizės apie 25 proc. BVP sukūrė statybų sektorius. Neseniai Airijos vyriausybė patvirtino labai ambicingą infrastruktūros gerinimo ir namų statybos programą „Rebuild Ireland“ (iki 2040 metų tam bus skirta virš 116 mlrd. Eurų), tikėtina, kad augimas bus dar didesnis. Lietuvai atsiveria didelės perspektyvos bei galimybės eksportuoti statybines medžiagas, statybų technologijas – viską, kas susiję su kelių, namų ir statybomis.

Vertingų įžvalgų apie statybų sektorių Airijoje pateiks renginio svečias Tom Parlon, Airijos statybų federacijos (Construction Industry Federation) generalinis direktorius.

Šis renginys yra puiki proga plėsti žinias apie Airijos rinką, gauti patarimų, įvertinti šios rinkos potencialą ir ypatumus, užmezgant komercinius ryšius. Renginyje apžvelgsime pagrindinius prekybinius rodiklius. Diskutuosime, ką turi žinoti Lietuvos įmonės, planuojančios plėtrą Airijoje, kokių taisyklių reikia laikytis norint užmegzti sėkmingą partnerystę.

Dalyvaujančių įmonių atstovai galės aptarti papildomus rūpimus klausimus.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija vyksta iki lapkričio mėn. 19 d.

Eksporto klubas: Airija

Renginio informacija

Data

2018-11-20 14:00


Vieta

Viešbutis „Holiday Inn Vilnius“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius


Jūratė Paulavičienė

Sektoriaus ekspertė


Susiję renginiai

Lap
26
How to do business in China
How to do business in China
place Tiesioginė transliacija internete, Vilnius, 10:00
Lap
28
Eksporto klubas: Jungtiniai Arabų Emyratai
Eksporto klubas: Jungtiniai Arabų Emyratai
place Vilnius, 09:30
Gru
04
Lietuvos – Ningbo miesto (Kinija) įmonių kontaktų mugė
Lietuvos – Ningbo miesto (Kinija) įmonių kontaktų mugė
place Vilnius, 09:00
Sau
21
Lietuvos įmonių verslo misija į Vokietiją
Lietuvos įmonių verslo misija į Vokietiją
place Vokietija, 09:00