Eksporto klubas: Airija

Lapkričio 20 d. Vilniuje „Versli Lietuva“ drauge su Lietuvos ambasada Airijoje ir Lietuvos verslo rūmais Airijoje kviečia Lietuvos įmones susipažinti su Airijos rinka ir joje esančiomis galimybėmis.

Renginio metu didelis dėmesys bus skiriamas statybų sektoriui. Statybų ir statybinių medžiagų sektorius vaidina itin didelį vaidmenį Airijos ekonomikoje. Iki 2009 m. krizės apie 25 proc. BVP sukūrė statybų sektorius. Neseniai Airijos vyriausybė patvirtino labai ambicingą infrastruktūros gerinimo ir namų statybos programą „Rebuild Ireland“ (iki 2040 metų tam bus skirta virš 116 mlrd. Eurų), tikėtina, kad augimas bus dar didesnis. Lietuvai atsiveria didelės perspektyvos bei galimybės eksportuoti statybines medžiagas, statybų technologijas – viską, kas susiję su kelių, namų ir statybomis.

Vertingų įžvalgų apie statybų sektorių Airijoje pateiks renginio svečias Tom Parlon, Airijos statybų federacijos (Construction Industry Federation) generalinis direktorius.

Šis renginys yra puiki proga plėsti žinias apie Airijos rinką, gauti patarimų, įvertinti šios rinkos potencialą ir ypatumus, užmezgant komercinius ryšius. Renginyje apžvelgsime pagrindinius prekybinius rodiklius. Diskutuosime, ką turi žinoti Lietuvos įmonės, planuojančios plėtrą Airijoje, kokių taisyklių reikia laikytis norint užmegzti sėkmingą partnerystę.

Dalyvaujančių įmonių atstovai galės aptarti papildomus rūpimus klausimus.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija vyksta iki lapkričio mėn. 19 d.

Eksporto klubas: Airija

Renginio informacija

Data

2018-11-20 14:00


Vieta

Viešbutis „Holiday Inn Vilnius“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius


Jūratė Paulavičienė

Sektoriaus ekspertė


Susiję renginiai

Geg
31
Eksporto klubas: Kaip išnaudoti el. prekybą pardavimams Prancūzijoje
Eksporto klubas: Kaip išnaudoti el. prekybą pardavimams Prancūzijoje
place Vilnius, 10:00
Bir
03
Bio Convention 2019
Bio Convention 2019
place JAV, 00:00
Bir
04
9-asis globalios verslininkystės forumas GES2019
9-asis globalios verslininkystės forumas GES2019
place Nyderlandai, 09:00
Bir
08
China-CEEC Investment and Trade Expo
China-CEEC Investment and Trade Expo
place Kinija, 09:00