Eksporto klubas: Švedija

Eksporto ir verslumo plėtros agentūra „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmones į eksporto klubą apie verslo galimybes Švedijoje. Švedija yra viena iš prioritetinių Lietuvos eksporto rinkų ir 5-ta didžiausia šalies tarptautinės prekybos partnerė. Ekonomiškai pasiturinti, geografiškai artima Švedija traukia Lietuvos gamintojus, ieškančius plačių eksporto galimybių.

Šis renginys yra puiki proga plėsti žinias apie Švedijos rinką, gauti patarimų apie šios rinkos potencialą ir ypatumus, sužinoti, kaip sėkmingai užmegzti komercinius kontaktus. Renginyje bus apžvelgti Švedijos ir Lietuvos  pagrindiniai prekybos rodikliai, daugiausiai verslo plėtros perspektyvų šioje eksporto rinkoje turintys Lietuvos sektoriai.  Taip pat aptariama, ką turi žinoti Lietuvos įmonė planuojanti plėtrą Švedijoje, į kokius kultūrinius verslo skirtumus svarbu atsižvelgti ir kaip rasti bendrą kalbą su verslininkais švedais.

Renginys truks nuo 9.00 iki 11.00 val. Lietuvos eksportuojančias įmones kviečiame registruotis iki sausio mėn. 29 d. čia.

Dalyvavimas renginyje – nemokamas.

Eksporto klubas: Švedija

Renginio informacija

Data

2020-01-30 09:00


Vieta

Viešbutis „Holiday Inn Vilnius“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius


Jūratė Paulavičienė

Sektoriaus ekspertė | Tradicinės pramonės grupė


Susiję renginiai

Sau
29
Verslo auginimo formulė
Verslo auginimo formulė
place Vilnius, 09:00
Sau
31
Verslo misija į Šveicariją
Verslo misija į Šveicariją
place Šveicarija, 09:00
Sau
31
Turkijos-Lietuvos verslo forumas
Turkijos-Lietuvos verslo forumas
place Vilnius, 09:00
Vas
04
Verslo misija į Švediją
Verslo misija į Švediją
place Švedija, 09:00