Eksporto rizikų valdymas ir atsparumo išorės veiksniams didinimas

Kovo 9 d. klasterius ir juose dalyvaujančias eksportuojančias ar eksporto plėtrą planuojančias Lietuvos įmones MITA kviečia dalyvauti Vilniuje vyksiančiame informaciniame renginyje „Eksporto rizikų valdymas ir atsparumo išorės veiksniams didinimas“. Jo metu bus apžvelgta Lietuvos eksporto rinkų situacija, šiuo metu Lietuvos verslams aktualios rizikos ir aspektai, į ką atkreipti dėmesį peržiūrint eksporto strategiją. Taip pat bus pristatyta eksporto plėtros iniciatyvų paramai skirta Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemonė „Naujos galimybės LT“.

Renginyje dalyvaus komunikacijos agentūros „Brandonomika“ ekonomistas Aleksandras Izgorodinas, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) Vyresnysis investicijų analitikas Vytautas Andriuškevičius, Lietuvos maisto eksportuotojų asociacijos vadovas Giedrius Bagušinskas ir Lietuvos Respublikos komercijos atašė Suomijos Respublikoje Audrius Masiulionis.

Be to, renginio dalyviai turės progą išgirsti panelinę diskusiją, kurios metu apie Pietų Korėjoje atsiveriančias galimybes diskutuos femtosekundinius lazerius ir parametrinius optinius generatorius gaminančios UAB „Light Conversion“ vadovas Martynas Barkauskas, genų redagavimo įrankius kuriančio startuolio „CasZyme“ vadovė Monika Paulė, „Teltonika“ įmonių grupės pardavimų plėtros vadovas Tadas Kairys ir „Versli Lietuva“ Eksporto departamento direktorė Rasa Uždavinytė. Diskusiją moderuos Komercijos atašė Kinijos Liaudies Respublikoje, Korėjos Respublikai, Mongolijai ir Vietnamo Socialistinei Respublikai Andrius Sankauskas.

Renginys nemokamas, bet registracija būtina. Daugiau informacijos ir renginio programą rasite čia.

Registracija

Renginys vyks Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje „Work’inn“ (Saulėtekio al. 15, Vilnius). Pasikeitus su pandemija susijusiems ribojimams, renginys gali būti perkeltas į virtualią erdvę. Apie tai visi užsiregistravusieji bus informuoti registracijoje nurodytu el. paštu.

Renginį organizuoja projekto „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra  (InoLink)“ komanda. Projekto tikslas – skatinti įmonių jungimąsi į klasterius, didinti klasterių brandą, skatinti augimą bei tarptautinį bendradarbiavimą. Projekto partneris Lietuvos inovacijų centras.

Eksporto rizikų valdymas ir atsparumo išorės veiksniams didinimas

Renginio informacija

Data

2022-03-09 10:00


Vieta

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje „Work’inn“, Saulėtekio al. 15, Vilnius


Tema

Eksportas, Partnerių renginiai


Organizatorius

MITA


calendar
2022-03-09T10:00:00+0200 2022-03-09T10:00:00+0200 Europe/Vilnius Eksporto rizikų valdymas ir atsparumo išorės veiksniams didinimas Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje „Work’inn“, Saulėtekio al. 15, Vilnius Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje „Work’inn“, Saulėtekio al. 15, Vilnius

Susiję renginiai

Vas
14
Europos Sąjungos-Afrikos verslo forumas
Partnerių renginiai
Europos Sąjungos-Afrikos verslo forumas
place Belgija
Vas
14
Jungtinės Karalystės rinkos naujovės
Live, Partnerių renginiai
Jungtinės Karalystės rinkos naujovės
place Jungtinė Karalystė, 11:00
Vas
22
Eksporto klubas. Lietuvių diaspora Prancūzijoje – Lietuvos verslui
Eksportas
Eksporto klubas. Lietuvių diaspora Prancūzijoje – Lietuvos verslui
place Prancūzija, 11:00
Vas
25
Eksporto prekės ženklo galia: kaip įjungti aukštesnę pavarą?
Eksportas
Eksporto prekės ženklo galia: kaip įjungti aukštesnę pavarą?
place Tiesioginė transliacija internete, 09:00