Finansinė pagalba verslui koronaviruso iššūkiams įveikti: pasitark su ekspertais

Susidarius ypatingai situacijai Lietuvoje ir karantino laikotarpiu verslui susidūrus su finansiniais iššūkiais, valstybė parengė pagalbos priemonių paketą patiriamiems nuostoliams sušvelninti. Įmonės jau gali kreiptis į „Invegą“ dėl paskolų, į Užimtumo tarnybą dėl subsidijų.

Ką reikia žinoti, norint kreiptis dėl finansavimo verslo likvidumui užtikrinti, palūkanų kompensavimui, dėl išmokų ir subsidijų, kaip pasinaudoti galimybe apmokėti sąskaitas tiekėjams, kokios pagalbos galima tikėtis iš steigiamo Pagalbos verslui fondo.

Į šiuos ir kitus verslui itin aktualius klausimus atsakys ekspertai tiesioginės transliacijos metu, balandžio 16 d., 10 val., „Versli Lietuva“ „Facebook“ paskyroje.

Pokalbyje dalyvaus:
◾ Kęstutis Motiejūnas, „Invega“ generalinis direktorius;
◾ Inga Balnanosienė, Užimtumo tarnybos direktorė.

Pokalbį moderuos: Inga Juozapavičienė, „Verslios Lietuvos“ Verslumo departamento vadovė.

Kviečiame verslo atstovus būti aktyviais ir užduoti aktualius klausimus iš anksto „Facebook“ renginio diskusijoje arba tiesioginės transliacijos metu.

Finansinė pagalba verslui koronaviruso iššūkiams įveikti: pasitark su ekspertais

Renginio informacija

Data

2020-04-16 10:00 - 00:11


Vieta

„Versli Lietuva“ „Facebook“ paskyra


Tema

Live


calendar
2020-04-16T10:00:00+0300 2020-04-16T00:11:00+0300 Europe/Vilnius Finansinė pagalba verslui koronaviruso iššūkiams įveikti: pasitark su ekspertais „Versli Lietuva“ „Facebook“ paskyra „Versli Lietuva“ „Facebook“ paskyra