Internetinis seminaras. Finansai ne finansininkui

Panevėžio bendradarbystės centras „Spiečius“ kartu su įmone „Audito nauda“ kviečia stebėti internetinį seminarą apie finansus Panevėžio „Spiečiaus“ „Facebook“ paskyroje.

Verslui gimti užtenka tik idėjos, tačiau, norint sėkmingai ją įgyvendinti, teks neišvengiamai susidurti su verslo finansų valdymu. Jei įmonę palygintume su organizmu, tai vadovą galima laikyti jo smegenimis, kurios atsakingos už tai, kuria kryptimi ir kaip judama. Esminis finansų valdymo priemonių tikslas – padėti įgyvendinti įmonių finansinius poreikius ir laiku priimti pasvertus sprendimus. Jei įmonė stebi kasdienius srautus ir analizuoja rodiklius, tai padeda išvengti klaidų trumpuoju laikotarpiu. Ilguoju laikotarpiu išsilaiko tos įmonės, kurios tiki pradine verslo idėja ir deda pastangas įmonei stiprinti, investuoja į tvarią ateitį. Tinkamas finansų valdymas stiprina įmonės veiklos parametrus, taip pat lemia tvarią įmonės augimo dinamiką. Teisingas finansų valdymas įmonių savininkams leidžia jausti įmonės veiklos rezultatų pulsą.

Seminaro tikslai:

  • sužinoti svarbiausius finansinių ataskaitų sudarymo ypatumus;
  • sužinoti, kas slypi už finansinių ataskaitų eilučių, kokią informaciją jos pateikia, kokie būna informacijos pateikimo skirtumai ir interpretacijos ribos;
  • sužinoti svarbiausius veiklos vertinimo rodiklius, kaip jie skaičiuojami ir ką jie pasako apie įmonės finansų būklę;
  • sužinoti, kaip yra skaičiuojami svarbiausi investicijų atsipirkimo rodikliai;
  • išsiaiškinti finansų rizikos valdymo būdus.

Seminarą ves UAB „Audito nauda“ – audito ir buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė, įkurta 2002 m. kovo 4 d. Pasvalyje. 2002 metais įtraukta į audito įmonių sąrašą, audito įmonės pažymėjimo numeris 000508. Įmonė plėsdama savo veiklą 2004 metais įkūrė padalinį Panevėžyje, o dar po 5 metų duris atvėrė ir įmonės padalinys Kaune. Nuo pat veiklos pradžios įmonei vadovauja direktorė-auditorė Ramutė Razmienė.

Ramutė Razmienė sako; „Mūsų tikslas/darbo principai: konfidencialumas, atsakingumas, tikslumas.“

Savo klientams siūlome finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų audito ir peržiūros paslaugas, ES fondų lėšomis finansuojamų projektų auditą, tvarkome buhalterinę apskaitą nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinių ataskaitų sudarymo ir deklaracijų užpildymo, taip pat teikiame konsultacijas audito, apskaitos ir mokesčių klausimais. Visas siūlomas paslaugas pritaikome pagal individualius klientų poreikius.

Internetinis seminaras. Finansai ne finansininkui

Renginio informacija

Vieta

Tiesioginė transliacija „Spiečius Panevėžyje“ „Facebook“ paskyroje


Tema

Spiečius


Neringa Trinskienė

Regionų koordinatorė


Susiję renginiai

Vas
20
Mentorystės įvadinė sesija
Mentorystės įvadinė sesija
place Kėdainiai, 15:00
Tema: Spiečius
Vas
20
Verslo komunikacija. Nuo ko pradėti?
Verslo komunikacija. Nuo ko pradėti?
place Šiauliai, 10:30
Tema: Spiečius
Vas
25
Verslo komunikacija. Nuo ko pradėti?
Verslo komunikacija. Nuo ko pradėti?
place Klaipėda, 13:00
Tema: Spiečius
Vas
26
Verslo komunikacija. Nuo ko pradėti?
Verslo komunikacija. Nuo ko pradėti?
place Tauragė, 10:30
Tema: Spiečius