Kaip dirbti su kinų distributoriais? Efektyvus įmonės pristatymas ir komunikacija „WeChat“ platformoje

Rugpjūčio 8 d. Vilniuje „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos verslininkus dalyvauti renginyje apie sėkmingą verslo komunikaciją ir ryšių plėtojimą Kinijoje.

Nors Kinija vis labiau atsiveria pasauliui, tačiau norint rasti patikimus verslo partnerius ir sukurti tvirtus bendradarbiavimo ryšius, ypatingai svarbu perprasti, kaip kultūriniai niuansai veikia verslo komunikaciją Kinijoje. Renginio metu išgirsite praktiškus patarimus kaip:

  • efektyviai pristatyti save ir savo įmonę kinams;
  • panaudoti socialinę programėlę „WeChat“ savo verslo plėtrai;
  • susikurti didžiausią naudą dalyvaujant parodose;
  • ir kitus dalykus, apie kuriuos būtina pagalvoti, ruošiantis Kinijos rinkai.

Renginio metu žiniomis dalinsis Indrė Balčikonytė-Huang, „LITAO Consultancy Group“ strateginės komunikacijos vadovė. Indrė jau dešimtmetį gyvena Kinijoje ir yra baigusi kinų literatūros magistro studijas kinų kalba prestižiniame Šanchajaus Fudanio universitete. Ji parašė knygą apie Kinijos kultūrą ir etiketą, kuri kitais metais pasirodys Didžiosios Britanijos ir JAV knygynuose. Indrė daugiau kaip trejus metus dirbo su įvairių lygių Kinijos verslo vadovais, ruošdama juos komunikacijai su vakarų partneriais.

Taip pat seminare dalyvaus Shi Jiabin. „Shanghai Richuan Industrial Co.,Ltd“ generalinis direktorius. Lietuvos prekybos namų ir showroom Ningbo administratorius. Taigi jis pristatys šias iniciatyvas ir pakalbės apie Kinijos rinką iš importuotojo perspektyvos.

„LITAO Consultancy Group“ yra 2014 metais Šanchajuje įkurta verslo konsultavimo įmonė, vadovaujama gerai žinomos Kinijos verslo specialistės Linos Bartusevičiūtės. Mes teikiame specializuotas paslaugas Lietuvos ir užsienio įmonėms, ieškančioms kelio į Kinijos rinką. Manome, kad didžiausios kliūtys verslui kyla dėl kultūrinių nesusipratimų, todėl su kiekviena įmone ieškome tinkamiausios pardavimų strategijos, komunikacijos kinų kalba, o aiškiai apibrėžę tikslinę auditoriją padedame surasti ilgalaikius partnerius. Dirbame su smulkiu verslu, korporacijomis ir valstybinėmis institucijomis. Mūsų dėka produktai pasiekė pirkėjus prekybos centruose ir elektroninėje prekyboje, taip pat padėjome pritraukti daugiau kaip 6 milijonus eurų investicijų. Sužinokite apie mus daugiau www.litao.lt/lt.

Kaip dirbti su kinų distributoriais?  Efektyvus įmonės pristatymas ir komunikacija  „WeChat“ platformoje

Renginio informacija

Data

2019-08-08 09:00


Vieta

Viešbutis "Crowne Plaza Vilnius", M.K. Čiurlionio g. 84, Vilnius


Andrius Sankauskas

Sektoriaus plėtros vadovas


Susiję renginiai

Sau
13
IMM Cologne
IMM Cologne
place Vokietija, 09:00
Sau
31
Verslo misija į Šveicariją
Verslo misija į Šveicariją
place Šveicarija, 09:00
Vas
04
Verslo misija į Švediją
Verslo misija į Švediją
place Švedija, 09:00
Kov
01
Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas)
Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas)
place Kinija, 09:00