Kas yra socialinis verslas ir kaip pamatuoti jo poveikį?

Vystote socialinį verslą, o gal planuojate jį kurti? Ar žinote, kaip pamatuoti socialinio verslo kuriamą poveikį ir kodėl būtina tą daryti? Gegužės 5 d. kviečiame į renginį, skirtą socialinio verslo atstovams ar norintiems tokiais tapti!

Renginio metu ilgametę patirtį socialinio verslo srityje turinti lektorė Andželika Rusteikienė pasakos, kas yra socialinis verslas, kuo jis ypatingas, pristatys, koks yra socialinio verslo veikimo modelis ir bruožai.

Lektorė Simona Laiconaitė papasakos apie pokyčių teoriją bei pristatys, kaip matuojamas socialinio verslo poveikis.

Renginyje taip pat susipažinsite su Tauragės apskrityje veikiančiais socialinių verslų įkūrėjais ir išgirsite jų verslų istorijas.

Renginys nemokamas.
Būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/3xLusFP

Lektorės:
Andželika Rusteikienė – „Lietuvos Junior Achievement” vadovė. Andželika puoselėja NVO ir verslo partnerystės kūrimą, yra sukaupusi patirtį tvaraus verslo, etikos ir socialinio verslo vystymo srityse, turi patirties kuriant verslą, formuojant komunikacijos strategijas, dirbant tarptautinio bendradarbiavimo srityse. Andželika yra Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) verslumo ambasadorė, Europos Komisijos socialinės ekonomikos ir socialinio verslo ekspertų grupės narė, Lietuvos socialinio verslo asociacijos steigėja, ilgametė iniciatyvos „Baltoji banga“ puoselėtoja ir valdybos narė, Krizių įveikimo centro valdybos narė. Andželika veda mokymus verslumo ir socialinio verslumo ugdymo ir kūrimo temomis.

Simona Laiconaitė – verslo konsultantė ir mentorė. Simona turi beveik dešimties metų darbo su socialiniais verslais patirtį. Sritys, kuriomis domisi Simona: verslo modelio atradimas ir/ar keitimas, mažų komandų efektyvumas, naujų produktų ir paslaugų kūrimas, esamo verslo plėtra bei įvaizdis, komunikacija ir turinio rinkodara.

Renginys vyks GYVAI bendradarbystės centre „Spiečius“, adresu: Dariaus ir Girėno g. 22, Tauragė

Kas yra socialinis verslas ir kaip pamatuoti jo poveikį?

Renginio informacija

Data

2022-05-05 13:00 - 2022-05-05 16:00


Vieta

Bendradarbystės centras „Spiečius“ (Dariaus ir Girėno g. 22, Tauragė)


Tema

Socialinis verslas, Spiečius


calendar
2022-05-05T13:00:00+0300 2022-05-05T16:00:00+0300 Europe/Vilnius Kas yra socialinis verslas ir kaip pamatuoti jo poveikį? Bendradarbystės centras „Spiečius“ (Dariaus ir Girėno g. 22, Tauragė) Bendradarbystės centras „Spiečius“ (Dariaus ir Girėno g. 22, Tauragė)

Susiję renginiai

Vas
28
Kuriu verslą Rokiškyje: kokios verslo finansavimo galimybės?
Spiečius
Kuriu verslą Rokiškyje: kokios verslo finansavimo galimybės?
place Rokiškis, 09:00
Kov
02
Kaip pasirinkti verslo formą?
Spiečius
Kaip pasirinkti verslo formą?
place Virtualus renginys, 14:30
Kov
03
Atvirų durų diena Visagino „Spiečiuje“
Spiečius
Atvirų durų diena Visagino „Spiečiuje“
place Visaginas, 12:00
Kov
07
Spiečiai susitinka!
Spiečius
Spiečiai susitinka!
place Marijampolė, Panevėžys, Tauragė, 10:00