Knowledge for Growth 2019

Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus įmonės, universitetai ir tyrimų centrai kviečiami dalyvauti Belgijoje vyksiančiame tarptautiniame gyvybės mokslų kontaktų renginyje „Knowledge for growth“, kuris vyks š.m. gegužės 9 d.

15-ąjį kartą įvyksiantis „Knowledge for Growth“ kasmet pritraukia daugybę Europos gyvybės mokslų bendruomenės profesionalų. Šįkart Gente, Belgijoje, bus laukiama daugiau nei 1200 atstovų iš biotechnologijų, farmacijos, chemijos industrijų iš 550+ kompanijų ir organizacijų.

Gegužės 8 d. įmonėms planuojami organizuoti vizitai į gyvybės mokslų tyrimų centrą VIB bei pasaulyje primaujantį R&D bei inovacijų nanoelektronikoje ir skaitmeninėse technologijose centrą „Imec“ Briuselyje. Verslo misijos dalyviai turės galimybę pristatyti savo veiklą Belgijos įmonių ir mokslo bei tyrimo centrų atstovams. Pagal išreikštus interesus/įmonių profilius planuojama organizuoti B2B susitikimus.

„Versli Lietuva” ir parodos organizatoriai renginio dalyvius kvies į kontaktų vakarą, kuriame kviesime įmones ir kt. organizacijų atstovus neformaliam bendravimui, susipažinimui.
Gegužės 9 d.  verslo misijos atstovai kviečiami dalyvauti „Knowledge for Growth“ parodoje. Pagal išreikštus įmonių interesus „Versli Lietuva“ gali padėti suorganizuoti papildomų susitikimų už „Knowledge for Growth“ parodos ribų.

„Versli Lietuva“ organizuoja „Knowledge for growth“ parodos stendą, kuriame suinteresuotos įmonės ir organizacijos galės pristatyti savo veiklą, taip pat finansuoja po 1 dalyvio bilietą įmonių atstovams (vietų skaičius ribotas). Kelionės ir apgyvendinimo išlaidas verslo misijos dalyviai turi padengti patys.

Dėl dalyvavimo verslo misijoje ir dėl papildomos informacijos prašome informuoti iki vasario 15 d.

Dėl daugiau informacijos kreipkitės į grupės vadovę Moniką Glinskytę, el. p. m.glinskyte@verslilietuva.lt, tel. nr. +37068405202

Knowledge for Growth 2019

Renginio informacija

Data

2019-05-09 09:00


Vieta

Belgija, Gentas


Monika Glinskytė

Grupės vadovė | Aukštųjų technologijų sektorius

Susiję renginiai

Spa
23
Lietuvos - Japonijos verslo forumas
Lietuvos - Japonijos verslo forumas
place Japonija, 09:00
Spa
28
Verslo misija į Jungtinę Karalystę
Verslo misija į Jungtinę Karalystę
place Jungtinė Karalystė, 09:00
Lap
05
China International Import Expo 2019
China International Import Expo 2019
place Kinija, 09:00
Lap
05
Munich Network
Munich Network
place Vokietija, 09:00