„Knowledge for growth“ partnerystės renginys

Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus įmonės, universitetai ir tyrimų centrai kviečiami dalyvauti Belgijoje vyksiančiame tarptautiniame gyvybės mokslų kontaktų renginyje „Knowledge for growth“, kuris vyks š.m. gegužės 17 d.


„Knowledge for growth“ yra vienas svarbiausių partnerystės renginių Belgijoje, kuriame kasmet dalyvauja daugiau nei 1200 dalyvių iš daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Pagrindinis dėmesys renginio metu bus skiriamas biotechnologijoms, farmacijai ir medicinos technologijoms. Šis renginys pritraukia ne tik gyvybės mokslų sektoriaus įmones, bet ir investuotojus, universitetus, tyrimų institutus ir kt. suinteresuotas šalis. Šioje misijoje dalyvaujantys įmonių ir universitetų bei tyrimų centrų atstovai turės galimybę prisistatyti parodoje, užmegzti potencialius verslo ryšius dalyvaudami B2B susitikimuose bei susitikti su „Flanders Bio“ asociacijos atstovais.

Pagal išreikštus įmonių interesus „Versli Lietuva“ gali padėti suorganizuoti papildomų susitikimų už „Knowledge for growth“ parodos ribų.

„Versli Lietuva“ organizuoja „Knowledge for growth“ parodos stendą, kuriame suinteresuotos įmonės ir organizacijos galės pristatyti savo veiklą, taip pat finansuoja po 1 dalyvio bilietą įmonių atstovams (vietų skaičius ribotas). Kelionės ir apgyvendinimo išlaidas verslo misijos dalyviai turi padengti patys.

Dėl dalyvavimo verslo misijoje ir dėl papildomos informacijos prašome informuoti iki vasario 15 d.

„Knowledge for growth“ partnerystės renginys

Renginio informacija

Data

2018-05-17 00:00


Vieta

Gentas, Belgija

Susiję renginiai

Geg
21
Tarptautinė paroda „PLMA 2019“
Tarptautinė paroda „PLMA 2019“
place Nyderlandai, 10:00