Patarimai, kaip tinkamai įgyvendinti Darbo kodeksą

Video seminaro tiesioginė transliacija

Sausio 31 d. 10:00

Praėjusiais metais įsigaliojęs Darbo kodeksas neabejotinai pakeitė iki šiol nusistovėjusius darbo santykius tarp darbdavio ir darbuotojo. Ar verslas tinkamai juos pasitiko ir kokios yra pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria didžioji dauguma vadovų bei personalo specialistų?

Apie jas kalbės ir praktiniais patarimais dalinsis verslo ginčų advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė Jurgita Judickienė ir asocijuotoji partnerė Karolina Laurynaitė.

Jurgita Judickienė – specializuotos verslo ginčų advokatų kontoros JUREX vadovaujančioji partnerė, turinti 20 m. profesinę patirtį sprendžiant verslo ginčus ir teikiant konsultacijas transporto ir draudimo, įmonių, darbo ir viešųjų pirkimų teisės klausimais. 2015 m. naujienų portalo DELFI tyrimo duomenimis, J. Judickienė buvo įtakingiausių Lietuvos teisininkų sąraše, o 2013 m. ir 2008 m. savaitraščio „Veidas“ rengtose apklausose išrinkta kaip viena geriausių advokačių Lietuvoje.

Karolina Laurynaitė – JUREX asocijuotoji partnerė, turinti didesnę nei 6 m. profesinę patirtį. Pagrindinė advokatės veiklos sritis –nesąžiningos konkurencijos ir darbo teisinių santykių ginčai, viešieji pirkimai.

Tiesioginę transliaciją stebėkite mūsų Facebook paskyroje

 

Specialus pasiūlymas „Versli Lietuva“ klientams ir partneriams

„Verslo žinios“ drauge su teisininkų informacijos biuru „Infolex“ ir advokatų kontora „Jurex“ pristato elektroninį „Darbo teisės vadovą“ verslui ir „Versli Lietuva“ klientams bei partneriams suteikia išskirtines sąlygas įsigyti metinę elektroninio personalo valdymo e-žinyno  www.teisesvadovas.lt prenumeratą.

Iki vasario 28 d. metinė (12 mėn.) e-žinyno „Darbo teisės vadovas“ prenumerata „Versli Lietuva“ klientams ir partneriams yra tik 249 € su PVM (vietoj įprastos 348 € su PVM kainos). Norinčius suskubti pasinaudoti šiuo pasiūlymu, kviečiame tai padaryti šiame puslapyje: http://vl.vz.lt arba telefonu (8 5) 252 6330 (prisistatyti „Versli Lietuva“ klientu ar partneriu).

Daugiau apie darbo teisės vadovą

Patarimai, kaip tinkamai įgyvendinti Darbo kodeksą

Renginio informacija

Data

2018-01-31 00:00


Vieta

"Versli Lietuva" Facebook paskyra


Susiję renginiai

Vas
21
Prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybės | Panevėžys
Prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybės | Panevėžys
place Panevėžys, 10:00
Vas
28
Prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybes Lietuvoje ir ES
Prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybes Lietuvoje ir ES
place Tauragė, 12:30