Rizikos valdymas versle

Versle kyla įvairios rizikos, kurias numačius iš anksto galima išvengti netikėtumų. Šios rizikos gali būti susijusios su tiekėjais ar klientais, galimais partneriais. Tad svarbu žinoti, kaip iš anksto įvertinti tokias rizikas ir pasirengti planą, kaip šias rizikas suvaldyti. Kviečiame į seminarą „Rizikos valdymas versle“, kuriame dalyviai bus supažindinami su dabartine padėtimi rinkoje, kredito rizikos valdymo optimizavimo galimybėmis bei gerais ir blogais kredito rizikos valdymo pavyzdžiais. Seminaro metu taip pat bus atliekamos praktinės užduotys, kurios padės geriau susipažinti su pateikta informacija.

Įmonės kredito rizikos vertinimas šiai dienai yra svarbus ne tik finansinio sektoriaus įmonėms, bet ir kiekvienai įmonei, kuri savo klientams suteikia atidėto mokėjimo galimybę, perveda avansus ar renkasi galimus verslo partnerius.

Kredito rizikos vertinimas bei jos valdymas padeda ne tik planuoti savo piniginius srautus, bet ir pasiekti geresnius finansinius rezultatus bei mažinti operacinius kaštus.

Renginyje pranešimą skaitys UAB „Creditinfo Lietuva“ atstovas Vytautas Pociūnas.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Registracija vyksta iki vasario 26 d.

Rizikos valdymas versle

Renginio informacija

Data

2019-02-27 13:00


Vieta

Bendradarbystės centras “Spiečius” Dariaus ir Girėno g. 22, Tauragė (II aukštas)


Indrė Gendroliūtė - Gerulienė

Regionų koordinatorė