Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas)

Kinija yra viena sparčiausiai augančių ekonomikų visame pasaulyje. Ši milžiniška šalis žengė į naują raidos etapą, kuriame vartojimas auga dideliais tempais ir rinka tampa vis atviresnė užsienio gamintojams. Per ateinančius penkerius metus Kinija planuoja importuoti produktų ir paslaugų už daugiau nei 10 trln. JAV dolerių.

VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia 2020 m. kovo mėn. Lietuvos maisto ir gėrimų bei kitų sektorių atstovus į verslo misiją Kinijoje, kurios metu Lietuvos įmonės dalyvaus pagal jų poreikius iš anksto suderintuose individualiuose verslo susitikimuose, o taip pat pagal galimybes lankysis Kinijoje veikiančiose įmonėse. Numatoma suorganizuoti po 5-7 susitikimus kiekvienai įmonei.

Verslo misijos tikslas – skatinti glaudesnį Lietuvos ir Kinijos įmonių bendradarbiavimą, taip didinant eksportą į šią prioritetinę Azijos rinką.

Dalyvavimas šioje verslo misijoje yra unikali galimybė įmonėms užmegzti naudingus verslo santykius su patikimomis Kinijos įmonėmis bei praktiškai susipažinti su Kinijos verslo kultūra bei bendravimo ypatumais.

Planuojama, kad verslo misija vyks Pekine ir Siane (angl. Xi‘an). Tikslesnė programa bus pateikta sausio mėn.

Įmonių dalyvavimas verslo misijoje finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą, įgyvendinamo projekto „Naujos galimybės Lietuvos įmonėms plėsti eksporto rinkas dalyvaujant tarptautinėse parodose ir verslo misijose“ lėšomis.

Verslo misijoje gali dalyvauti SVV įmonės, atitinkančios priemonės apraše nurodytus kriterijus. Įmonėms bus finansuojama iki 70% fiksuoto įkainio, kuris yra 1,762.50 EUR. Kelionės išlaidos nebus dengiamos.

Vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos dėl verslo misijos ir finansavimo sąlygų gali suteikti sektoriaus plėtros vadovas Andrius Sankauskas, tel. +370 684 01615; el. paštas: a.sankauskas@verslilietuva.lt

Verslo misija į Kiniją (Pekinas, Sianas)

Renginio informacija

Data

2020-03-01 09:00


Vieta

Kinija


Andrius Sankauskas

Sektoriaus plėtros vadovas

Susiję renginiai

Sau
13
IMM Cologne
IMM Cologne
place Vokietija, 09:00
Sau
31
Verslo misija į Šveicariją
Verslo misija į Šveicariją
place Šveicarija, 09:00
Vas
04
Verslo misija į Švediją
Verslo misija į Švediją
place Švedija, 09:00
Kov
31
Tarptautinė paroda „MIDEST Paris 2020“
Tarptautinė paroda „MIDEST Paris 2020“
place Prancūzija, 09:00