WOMEN IN BIOTECH: MEET THE LEADERS

Lietuvoje startuoja pirmoji ir vienintelė moterų lyderystę biotechnologijų srityje skatinanti platforma „Women in Biotech“. Ji visus projekto dalyvius – nesvarbu, ar esate jaunas tyrėjas, studentas, verslininkas, ar šio sektoriaus profesionalas – šiemet pasitinka su šūkiu „Tikros istorijos – tikros lyderės“.

Rugsėjo 29 – spalio 20 dienomis vyksiančio renginių ciklo metu neeilinėmis savo sėkmės istorijomis dalinsis ir veikti kvies keturios biotechnologijų sektoriaus lyderės iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Renginių metu taip pat bus proga pasisemti ir artimesnės Lietuvos biotechnologijų sektoriaus atstovių patirties – vyks interaktyvi diskusija su jomis ir renginio dalyviais.

Rugsėjo 29 dieną startuosiančiame pirmajame renginyje – WOMEN IN BIOTECH: MEET THE LEADERS savo istorija, kaip sekėsi kopti karjeros laiptais didžiulėje korporacijoje, pasidalins vienos didžiausių produktus ir paslaugas gyvybės mokslų srityje siūlančių JAV bendrovių „Thermo Fisher Scientific“ viceprezidentė ir generalinė direktorė gyvybės mokslų sektoriui Amy Butler.

Prisijungti prie „Women in Biotech“ platformos labai paprasta, nereikės net pakilti nuo sofos ar darbo vietos – dėl COVID-19 suvaržymų renginiai šiemet organizuojami virtualiai.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija.

Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją:

Internetiniame puslapyje www.winb.lt

Facebook puslapyje https://bit.ly/2FpQlS0

Registracija į renginį https://bit.ly/2GZHerR

WOMEN IN BIOTECH: MEET THE LEADERS

Renginio informacija

Data

2020-09-29


Vieta

Internetu


Tema

Live, Partnerių renginiai


calendar
2020-09-29T00:00:00+0300 2020-09-29T00:00:00+0300 Europe/Vilnius WOMEN IN BIOTECH: MEET THE LEADERS Internetu Internetu

Susiję renginiai

Sau
19
Socialinio verslo dizaino mąstysenos dirbtuvės Rokiškyje
Socialinis verslas, Live
Socialinio verslo dizaino mąstysenos dirbtuvės Rokiškyje
place Virtualus renginys, 10:00