Jordanų verslininkams lietuviška įmonė į akį krito iš karto

2018-06-30
Jordanų verslininkams lietuviška įmonė į akį krito iš karto

Logistikos bendrovė „Arijus“ vos per porą mėnesių nuo Jordanijos verslininkų vizito įvykdė pirmąjį užsakymą ir tikisi tolesnio ilgalaikio bendradarbiavimo.

Daugiau nei 30 verslininkų iš Jordanijos delegacija Lietuvoje lankėsi praėjusių metų spalį. Tai buvo didžiausia ir aukščiausio rango kada nors Lietuvoje viešėjusi Jordanijos delegaciją, ją sudarė svarbiausių Jordanijos asocijuotų verslo struktūrų atstovai, strateginės svarbos Jordanijos įmonės ir pagrindiniai šalies importuotojai. Verslininkų vizitą ir bendrą forumą organizavo eksportą skatinanti agentūra „Versli Lietuva“.

„Jordanijos atstovai domėjosi mūsų įmonės veikla, atliekamomis paslaugomis, mūsų galimybėmis ir kompetencijomis. Jiems svarbus ir imponuojantis faktorius tas, kad mūsų veikla apima platų paslaugų spektrą ir neapsiriboja vien tik Lietuvos teritorija.  Mes galime  pasiūlyti logistinius sprendimus tiek Europoje, tiek Skandinavijoje,  tiek Azijos regionuose“, – pasakojo Inesa Šimkevičienė, „Arijaus“ Ekspedijavimo departamento direktoriaus pavaduotoja .

Praėjus porai mėnesių nuo vizito „Arijaus“ darbuotojai įvykdė pirmąjį užsakymą jordanams. Krovinys buvo gabenamas vilkikais iš Švedijos iki Lietuvos, o po krovos paslaugos konteineriais krovinys buvo išsiųstas į Umm Qasr uostą. „Bendraujant su Jordanijos atstovais susidarė įspūdis, kad tai savo srities profesionalai. Jie yra dalykiški, diplomatiški, puikiai išmanantys savo darbą ir žinantys, ko nori iš partnerio. Smagu buvo jausti, kad mezgasi abipusiai pagarbūs ir naudingi santykiai“, – sakė I. Šimkevičienė.

Anot jos, jordanai bendravimą grindžia atvirumu ir nekantrumu. „Jie labai atvirai ir be jokių užuolankų įvardija, ko jiems reikia, ir nori tai gauti kuo skubiau. Kiekviena užklausa yra konkreti, bet tuo pačiu ir labai skubi“, – vardijo „Arijaus“ atstovė.

Klaipėdoje įsikūrusi logistikos įmonė „Arijus“ savo paslaugas siūlo įvairiuose pasaulio kampeliuose įsikūrusiems klientams. Siekdama užtikrinti aukščiausią logistikos paslaugų kokybę savo klientams, „Arijus“ dirba tik su patikimais partneriais, turi savo atstovybes Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje ir Nyderlanduose.

Lietuvos eksportas į Jordaniją yra kol kas labai menkas. 2017 m. lietuviškos kilmės prekių ir paslaugų eksporto vertė siekė 2,7 mln. eurų. Daugiausia lietuviai eksportavo elektros mašinų ir įrenginių, medienos ir medienos dirbinių, gaminių iš javų, miltų, krakmolo. Paslaugų eksporto struktūroje dominavo kelionės ir transporto paslaugos.

Toliau skaitykite

Užsienio klientas tiekėją Lietuvoje surado per ambasadą
Užsienio klientas tiekėją Lietuvoje surado per ambasadą
2019-03-19

Kai praėjusių metų rudens pradžioje britų įmonė ėmė ieškoti tiekėjų, gaminančių pašto dėžutes, visoje Europoje, lietuviai buvo aktyviausi siūlydami savo gamintojų paslaugas. Praėjo keturi mėnesiai ir pašto dėžučių partija jau iškeliavo į Jungtinę Karalystę.

Vienas „Oxipit“ įkūrėjų: „Norint parduoti inovaciją, reikia mokėti labai aiškiai pagrįsti savo produktų pridėtinę vertę“
Vienas „Oxipit“ įkūrėjų: „Norint parduoti inovaciją, reikia mokėti labai aiškiai pagrįsti savo produktų pridėtinę vertę“
2018-12-18

Didžiausio Baltijos šalyse gyvybės mokslų renginio „Life Sciences Baltics“ startuolių programos konkurso nugalėtojas „Oxipit“ gruodžio pradžioje savaitę viešėjo JAV, Ohajo valstijoje. Dirbtinio intelekto startuolis pristatė savo vystomus produktus potencialiems klientams: universitetams, ligoninėms, radiologams.

Informacija atnaujinta 2018-07-02