Narystė „Spiečiuje“ – postūmis verslui

2018-03-12
Narystė „Spiečiuje“ – postūmis verslui

Dvi veiklos viename asmenyje – tai Liudas Radžius. Šis verslininkas vykdo dvi iš pirmo žvilgsnio nesusijusias veiklas – reguliuojamo aukščio stalų pardavimą bei skaitmeninės rinkodaros sprendimų kūrimą. Tačiau tam tikru metu kiekvienas verslas atsiduria taške, kai reikia kažką keisti, tad Liudo atspirties tašku tapo narystė „Spiečiuje“. Būdamas „Spiečiaus“ nariu jis įsteigė įmonę bei padidino savo verslo našumą bei pardavimus.

Paklaustas, kodėl pasirinko šias veiklas, Liudas tiki, kad tai sritys, kurios padeda tiek žmonėms patogiai dirbti prie reguliuojamo aukščio stalų, tiek verslui išnaudoti skaitmeninius sprendimus savo verslo plėtrai. Liudas teigia, kad patirtis įgyjama jau dirbant šiose srityse, ieškant naujų sprendimų ir konsultuojantis su patyrusiais verslininkais, kurie ir buriasi „Spiečiuje“.

Savo veiklą pradėjęs nuo individualios veiklos pažymos, dirbdamas „Spiečiuje“ suprato, jog jau metas pakeisti savo statusą į UAB. Pagrindinis privalumas, kurį išskyrė Liudas, tai tapimas PVM mokėtoju. Juridinio statuso įgijimas pritraukė daugiau klientų bei padidino pelną. Šiuo metu Liudas intensyviai ieško naujų klientų bei sprendimų, kaip efektyviau ir tikslingiau išnaudoti verslo galimybes. Verslui išaugus, atsirado poreikis įdarbinti naujus darbuotojus bei persikelti į atskirą ofisą, tad jis užleidžia vietą „Spiečiuje“ kitam verslininkui.

„Visų pirma, „Spiečius“ yra puiki erdvė pradėti bet kokį verslą. Puiki erdvė naujoms pažintims ir galimybėms. Puikūs, išskirtiniai lektoriai su įdomiomis idėjomis ir patarimais plačiau atveria akis ir priverčia kitaip mąstyti ir pasižiūrėti į pasaulį“ teigia Liudas. Jis pastebi, kad „Spiečius“ suteikė galimybę pamatyti, kuo gyvena kiti verslininkai, su kokiais sunkumais susiduria ir suprasti, kad dėl sėkmingo verslo reikia intensyviai dirbti. Taip pat jis labai vertina galimybę turėti mentorę ir su ja spręsti įvairias verslo situacijas. „Nudžiugino mentorės indėlis, pastabos bei mano veiklos įvertinimas, po kurio galima suprasti ką darai gerai ir ką galimai reikia keisti“ pasakojo Liudas.

Visi Šiaulių verslininkai ir savarankiškai dirbantieji yra kviečiami apsilankyti „Spiečiuje“ bei pasinaudoti išskirtine galimybe paspartinti savo veiklą įvairių konsultacijų, seminarų bei mentorystės dėka.

Sekite Šiaulių „Spiečiaus“ naujienas Facebook paskyroje!

Toliau skaitykite

Prabanga, prieinama kiekvienam: aukštos kokybės patalynė, pagaminta Lietuvoje
Prabanga, prieinama kiekvienam: aukštos kokybės patalynė, pagaminta Lietuvoje
2018-12-11

Bedroommood“ – Lietuvoje gimęs prekės ženklas, vartotojų širdis siekiantis užkariauti kokybe. 100% egiptietiškos medvilnės patalynė ­– pagalvių ir antklodžių užvalkalai, paklodės jau žengia pirmuosius žingsnius tarptautinėje rinkoje: dviejų žmonių poreikis aukštos kokybės patalynei už prieinamą kainą atvėrė duris į dar neužpildytą nišą rinkoje.

Verslo niša atrasta diskutuojant su draugais
Verslo niša atrasta diskutuojant su draugais
2018-10-18

Verslo idėjos kyla tikriausiai kiekvieno žmogaus galvoje susidūrus su kokia nors situacija, kuri galėtų būti patobulinta, įgijus tam tikrus įgūdžius ar bendraujant su kitais žmonėmis. Tačiau dažnai šios idėjos ir lieka tik idėjomis, kol kažkas jų neįgyvendina. Tautvydo Milaknio, kompiuterių įrangos nuomos „Biuro įrangos nuoma“ įkūrėjo, verslo idėja kaip tik ir kilo bendraujant su draugais.