Narystė „Spiečiuje“ – postūmis verslui

2018-03-12
Narystė „Spiečiuje“ – postūmis verslui

Dvi veiklos viename asmenyje – tai Liudas Radžius. Šis verslininkas vykdo dvi iš pirmo žvilgsnio nesusijusias veiklas – reguliuojamo aukščio stalų pardavimą bei skaitmeninės rinkodaros sprendimų kūrimą. Tačiau tam tikru metu kiekvienas verslas atsiduria taške, kai reikia kažką keisti, tad Liudo atspirties tašku tapo narystė „Spiečiuje“. Būdamas „Spiečiaus“ nariu jis įsteigė įmonę bei padidino savo verslo našumą bei pardavimus.

Paklaustas, kodėl pasirinko šias veiklas, Liudas tiki, kad tai sritys, kurios padeda tiek žmonėms patogiai dirbti prie reguliuojamo aukščio stalų, tiek verslui išnaudoti skaitmeninius sprendimus savo verslo plėtrai. Liudas teigia, kad patirtis įgyjama jau dirbant šiose srityse, ieškant naujų sprendimų ir konsultuojantis su patyrusiais verslininkais, kurie ir buriasi „Spiečiuje“.

Savo veiklą pradėjęs nuo individualios veiklos pažymos, dirbdamas „Spiečiuje“ suprato, jog jau metas pakeisti savo statusą į UAB. Pagrindinis privalumas, kurį išskyrė Liudas, tai tapimas PVM mokėtoju. Juridinio statuso įgijimas pritraukė daugiau klientų bei padidino pelną. Šiuo metu Liudas intensyviai ieško naujų klientų bei sprendimų, kaip efektyviau ir tikslingiau išnaudoti verslo galimybes. Verslui išaugus, atsirado poreikis įdarbinti naujus darbuotojus bei persikelti į atskirą ofisą, tad jis užleidžia vietą „Spiečiuje“ kitam verslininkui.

„Visų pirma, „Spiečius“ yra puiki erdvė pradėti bet kokį verslą. Puiki erdvė naujoms pažintims ir galimybėms. Puikūs, išskirtiniai lektoriai su įdomiomis idėjomis ir patarimais plačiau atveria akis ir priverčia kitaip mąstyti ir pasižiūrėti į pasaulį“ teigia Liudas. Jis pastebi, kad „Spiečius“ suteikė galimybę pamatyti, kuo gyvena kiti verslininkai, su kokiais sunkumais susiduria ir suprasti, kad dėl sėkmingo verslo reikia intensyviai dirbti. Taip pat jis labai vertina galimybę turėti mentorę ir su ja spręsti įvairias verslo situacijas. „Nudžiugino mentorės indėlis, pastabos bei mano veiklos įvertinimas, po kurio galima suprasti ką darai gerai ir ką galimai reikia keisti“ pasakojo Liudas.

Visi Šiaulių verslininkai ir savarankiškai dirbantieji yra kviečiami apsilankyti „Spiečiuje“ bei pasinaudoti išskirtine galimybe paspartinti savo veiklą įvairių konsultacijų, seminarų bei mentorystės dėka.

Sekite Šiaulių „Spiečiaus“ naujienas Facebook paskyroje!

Toliau skaitykite

Pilnametystės proga gautos pajamos suteikė galimybę užsiimti mėgstama veikla
Pilnametystės proga gautos pajamos suteikė galimybę užsiimti mėgstama veikla
2019-05-17

Verslo pradžioje svarbu turėti lėšų, už kurias įsigyjama įranga, technika ar investuojama į kitas verslo vystymo priemones. Martynas Kazlauskas, laisvais samdomas videografas, šių lėšų gavo sulaukęs pilnametystės ir įsigijo pirmąją savo kamerą. Martynas šiuo metu kuriu įvairaus pobūdžio video filmus, dažniausiai dokumentinio/reprezentacinio tipo (pristatymai, apžvalgos, interviu, reklamos, muzikiniai klipai ir pan.).

Noras būti matomam internete paskatino įkurti nuosavą skaitmeninės rinkodaros agentūrą
Noras būti matomam internete paskatino įkurti nuosavą skaitmeninės rinkodaros agentūrą
2019-03-13

Egzistuoja posakis: „jei tavęs nėra internete, tavęs nėra visai“. Tai labai gerai atspindi šiuolaikinę verslo situaciją, kai buvimas internete yra būtinybė kiekvienam verslui. Tačiau svarbu ir tai, kad verslo internetinį puslapį ar socialinę paskyrą rastų tikslinis klientas, prekės ar paslaugos būtų tinkamai pristatytos internete ir sugeneruotų pajamas. Asmeninis noras gilinti į šias sritis paskatino Tomą Morkūną, skaitmeninės rinkodaros agentūros „Reklamos ateitis“ vadovą, įkurti savo verslą ir padėti kitiems verslams būti matomiems internete.