Po mentorystės programos pardavimai padidėjo tris kartus

2018-01-24
Po mentorystės programos pardavimai padidėjo tris kartus

Pradėti verslą skatina nemažai priežasčių, viena jų – noras valdyti situaciją bei savo laiką. Tokio stimulo vedinas savo verslą įkūrė ir Ričardas Katkus, MB „Rembaltikas“ vadovas. Pradėjęs verslą su individualios veiklos pažyma, po mentorystės programos Ričardas perkėlė gamybą į Klaipėdą, įsteigė juridinį asmenį ir padidino pardavimus net tris kartus.

„Įgijau šaltkalvio profesiją, tad užsiimu metalo apdirbimu, metalo įrengimų gamybą bei remontas. Toks darbas man pačiam teikia malonumą. Idėja įkurti savo verslą ar nuosavą darbo vietą atsirado gana seniai, nes visada noriu valdyti situacija, kontroliuoti savo laiką, planus, būti savo gyvenimo šeimininku. Kelerius metus dirbau samdomą darbą, tačiau kiekvieną dieną galvodavau apie galimybes įkurti nuosavą darbo vietą“, – pasakoja Ričardas.

Vaikinas, ieškodamas naujų būdų, kaip pritraukti klientų, plėsti veiklą, atrado Šiauliuose veikiantį bendradarbystės centrą „Spiečius“ ir sudalyvavo mentorystės programoje. Šios programos metu jaunieji verslininkai kartu su patyrusiais mentoriais aptaria verslo situaciją, identifikuoja verslui kylančias problemas ir kartu ieško sprendimo būdų. Programos metu kiekvieną mėnesį yra organizuojami susitikimai, per kuriuos mentoriai ir verslininkai įvertina padarytą pažangą.

Ričardo mentore tapo Veronika Vitkevičienė, UAB „Rempaka“ bendrasavininkė.  Su jos pagalba vaikinas nuo individualios veiklos pažymos perėjo prie mažosios bendrijos, pradėjo ieškoti ir vykdyti užsakymus didesniems klientams.  Gamybines patalpas Ričardas perkėlė į Klaipėda, kuri yra arčiau pagrindinių klientų. Apyvarta šiuo metu yra 3 kartus didesnė, nei buvo pačioje pradžioje. „Esu labai dėkingas „Spiečiui“ už suteiktas žinias įvairių mokymų metu, patarimus, pagalbą įkuriant įmonę, o labiausiai mentorei Veronikai už palaikymą, paskatinimą išsikelti tikslus ir motyvaciją jų siekti“, – džiaugiasi Ričardas.

Alytaus ir Šiaulių „Spiečiuose“ yra organizuojamos gyvos mentorystės sesijos, kurių metu kiekvienas pradedantysis gali susipažinti su mentoriais, sužinoti, kokiomis temomis mentoriai gali padėti bei gauti naudingų įžvalgų vienoje vietoje. Mentorystės programa vidutiniškai trunka 6 mėnesius, per kuriuos vyksta kas mėnesį aptariama pažanga. Norėdami sužinoti daugiau apie artėjančias menotrystės sesijas „Spiečiuose“, susisiekite su „Verslios Lietuvos“ konsultantėmis Diana Grapskyte telefonu +37061132253 (Šiauliai) arba Erika Karalaitiene telefonu +37061567916 (Alytus). Daugiau informacijos apie Nacionalinį mentorių tinkle rasite čia: http://mentoriai.verslilietuva.lt/

Toliau skaitykite

Noras būti matomam internete paskatino įkurti nuosavą skaitmeninės rinkodaros agentūrą
Noras būti matomam internete paskatino įkurti nuosavą skaitmeninės rinkodaros agentūrą
2019-03-13

Egzistuoja posakis: „jei tavęs nėra internete, tavęs nėra visai“. Tai labai gerai atspindi šiuolaikinę verslo situaciją, kai buvimas internete yra būtinybė kiekvienam verslui. Tačiau svarbu ir tai, kad verslo internetinį puslapį ar socialinę paskyrą rastų tikslinis klientas, prekės ar paslaugos būtų tinkamai pristatytos internete ir sugeneruotų pajamas. Asmeninis noras gilinti į šias sritis paskatino Tomą Morkūną, skaitmeninės rinkodaros agentūros „Reklamos ateitis“ vadovą, įkurti savo verslą ir padėti kitiems verslams būti matomiems internete.

Nerti į saldų nuosavą verslą su „Versli Lietuva“ pagalba buvo drąsiau
Nerti į saldų nuosavą verslą su „Versli Lietuva“ pagalba buvo drąsiau
2019-01-15

2019-uosius trys vilniečiai pasitiko ne su naujamečiu pažadu, o iš karto su pirmuoju nuosavu verslu: valgomų puokščių gamybos ir platinimo paslauga „Laiminga braškė“ (UAB “Vaisiai ir šokoladas”). Su „Versli Lietuva“ Verslo konsultantų tinklo pagalba maitinimo sektoriaus iššūkius įveikusi Lina Šiškienė su dviem verslo partneriais sostinėje, o vėliau ir kituose  Lietuvos miestuose ketina parodyti, kad šventes švęsti galima skaniau, gražiau ir sveikiau.