Eksporto lyderių programa „Sparnai“

Eksporto lyderių programa „Sparnai“

Eksporto lyderių programa „Sparnai“ apima valdžios ir verslo partnerystę siekiant bendro tikslo – skatinti šalies konkurencingumą užsienio prekybos rinkose ir ugdyti aukšto lygio eksporto specialistus, atitinkančius šių dienų rinkos poreikius.

Programa skirta talentingiems jaunuoliams, norintiems pasisemti patirties apie itin dinamišką ir įdomią eksporto sritį, įgyti tarptautinės eksporto projektų valdymo patirties.

Kaip programa įgyvendinama?

Iki 2018 m. gegužės 1 d. vyksta 24 talentingų, ne anksčiau nei prieš dvejus metus aukštąjį mokslą užsienyje arba Lietuvoje baigusių jaunuolių atranka. Savo CV ir gyvenimo aprašymą kviečiame siųsti el. paštu sparnai@primumesse.lt

Planuojama, kad  2018 m. liepos 1 d. 24 programos dalyviai pradeda eiti projekto vadovų pareigas „Verslioje Lietuvoje“. Jiems padeda paskirti mentoriai, „Versli Lietuva“ darbuotojai.

Programos metu „Sparnų“ projektų vadovai supažindinami su verslo ir eksporto plėtros vadybos, rinkodaros, verslo skatinimo ir kitomis pažangiomis praktikomis, turi galimybę dalyvauti verslo ir eksporto skatinimo programose ir projektuose.

Reikalavimai kandidatams

  • Noras tobulėti, įgyti patirties ir padėti Lietuvai tapti dar konkurencigesne užsienio prekybos rinkose.
  • Aukštasis socialinių mokslų išsilavinimas: ekonomikos, vadybos ir pan., o nuo studijų Lietuvos ar užsienio aukštosios mokyklose pabaigos yra praėję ne daugiau kaip dveji metai
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios, papildoma viena iš šių kalbų: vokiečių, prancūzų, kinų, švedų, norvegų, arabų ir pan.
  • Privalumai: aktyvi visuomeninė veikla (savanorystė, darbas bendruomenėse, renginių organizavimas ir kt.)

Nauda programos dalyviams

  • Unikali galimybė dirbti su 12 prioritetinių Lietuvos užsienio prekybos rinkų ir gilintis į 6 verslo sektorių ypatybes
  • Galimybė inicijuoti ir dalyvauti projektuose Lietuvos didmiesčiuose ir regionuose siekiant padidinti Lietuvos verslo konkurencingumą užsienyje
  • Kaupiama vertinga profesinė eksporto projektų vadovo patirtis, sudaranti galimybes sėkmingai tolimesnei karjerai Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo įmonėse
  • Atsižvelgiant į asmenines savybes ir ateities tikslus, kiekvienam dalyviui sudaromas individualus veiklos ir ugdymo planas

Daugiau informacijos apie programą

Eksporto lyderių programa „Sparnai“ yra įtraukta į LR Vyriausybės programos priemonių planą kaip priemonė, skirta išugdyti aukšto lygio eksporto specialistus per teorinę ir praktinę patirtį verslo įmonėse.

2018-2020 m. eksporto lyderių programa „Sparnai“ yra įgyvendinama antrą kartą. Programa pirmą kartą įgyvendinta 2013-2015 m.

2014 m. lapkritį Dubajuje vykusioje Tarptautinio prekybos centro (angl. International Trade Centre) rengiamoje konferencijoje jaunųjų eksporto lyderių programa „Sparnai“ pelnė geriausio projekto vardą išsivysčiusių šalių kategorijoje ir buvo įvardinta kaip viena geriausių eksporto iniciatyvų pasaulyje.

Toliau skaitykite

Registracija
Registracija
2018-05-18
Programa
Programa
2018-05-18